bugün

yatakta hiçbirşeye karışmayıp uzanmak.
Sünnettir.
ne istediğini bilen bir kadınla birlikte olmaktır. çocukluk olmaz kapris olmaz herkes istediği gibi yaşar.
ancak kadın taş gibiyse mantıklı olabilecek durumdur.
aşıklarsa diyecek bişey yok.
"Büyüdüm büyüdüm pınarla büyüdüm..."
yaşadığım en mantıklı ilişkiydi.

bir kere tartışma olması için boktan sebep yaratılmazdı. gayet medeni, mantık çerçevesinde aşk dolu saadetli bir ilişki. lan özledim bak yine. sonra avrat kişisi akıl okuyordu resmen. neyi isteyip neyi istemediğini anlatmak zorunda kalmıyorsun. ya da kör öldü badem gözlü oldu. olsundu. iyi avrattı bok yemeye ayrıldık.
not: libido biraz daha yüksek oluyordu canına yandığımda.
milan kunderabu konuyla ilgili epey kafa yormuş üstüne bir şey demek zor ama kendinden yaşça küçük bir kadınla olmaktan yeğdir. birlikteliğin hakkını verir, dolu doludur, tam o anda biz şimdi neyizgibi bir saçmalığın içine girme olasılığı düşüktür, kucağında kaç yaşında olursanız olun aklınıza en ipe sapa gelmez muziplikler yapmak gelir, koca bir sarayda soytarılar gibi mutlu edendir.
ergen tripleriyle uğraşmamak için erkeğin olgun kadınla birlikte olmayı mantıklı bulması ironik, çünkü erkekler geç olgunlaşır.
Standartım denebilecek olay.

Genelde 15 20 yaş büyük.

Toylarla anlaşamıyoruz.
Sen yirmili yaşlardayken birlikte olduğun büyük kadın, seni alır elinde büyütür, geliştirir, tam oldum artık dediğin anda yolları ayırır, ama artık ayaklarının üstünde durmayı öğrenmişsindir.
tam istediğim şeydir böyle bir abla sevgili arıyorum kendime. 23 olsun 25 30 olsun çocukça hareketlerini aşmış bir bayan olsun yani.
Çocukça hareketler olmazmış efendim vay amk!

tabi 22 yaşındaki erkek kendi emsali kızla ve kendinden 2-3 Yaş ufak kızla birlikteyken her türlü baskıyı genel manada kolayca yapabilir. Giyimine ve yaşam tarzına müdahale edebilir ota boka kriz yaratıp kızın ağzına bile sıçabilir yani ergen erkek ergen kıza istediği gibi ergenliğini yapabilir amma o hatun senden 10 yaş büyükse istediği her pohu yer sende ağzın açık ayran budalası gibi izlersin paşam. Genelde böyledir yani ha çok maço 18 lik delikanlısındır kodun mu oturtursun falan ve o ablada bilerek öylesini seviyorsa yine o oynar sen izlersin.
her erkeğin yaşaması gereken eylem. 20li yaşlarda iken karşıdaki bayan 30unu geçmemişse idealdir durum. kadının ilişkiye sizin mal halinize rağmen devam etmesi için elinizde bişeyler olması lazım. * *
kendinden büyük bir bayanla ilişki yaşamaktır.

Şimdi bu başlık şöyle bir şey var, bazıları bakınız olarak (bkz: mature) geçmiş sonrasında ki entryler de 25-30 olsun çocukça hareketlerini aşmasın. 25-30 ne zaman mature oldu baba, 25-30 benim için lolita durumunda. Hayatın işvesine cilvesine ne demeli.
kendinden çok küçükle olmadığı sürece problem yoktur.çok büyük kartlaşmışlada takılmayın önermem.
milf fantazisidir.
erkegi her sekilde mutlu edecek eylemdir. kadin kart değilse.
egerki bu yaş farkı 5`ten büyük değilse onemsenmemelidir.
Olgunlugunu ve tercubesini kullanarak sevgilisini cezb edecek hatun kisidir.
mantıklı bulmadığım bir durumdur. fakat; yakınen ailemde bile çokça rastladığım hatta mutlu evliliklerine bizzat şahit olduğum eylemdir. ne diyeyim mutluluklar..
Vakti zamanında denediğim eylemdir. Aradaki yaş farkı 2'den fazlaysa hiç zorlamayın bence.
10 ay büyüğümle olmak istiyorum, senden büyüğüm diyor sozluk. Insana koyan olaydır..
Bitmeye mecbur olan birlikteliktir.
eşsiz bir tecrübe olacaktır.