bugün

hafif hafif yavşamaya başlamıştır insanlar birbirine ağız aramak için sorulan sorudur.

edit: ukte*
(bkz: ben buraya neden çıktım)
o karanlık odanın tamam ya da devam sorusudur.
cinsel ilişki sonrası ilişkinin adını koymak isteyen hatun söylemi.
(bkz: ) How to Lose a Guy in 10 Days
tipik kezban sorusu. evet.
yeni bir ilişkinin başlangıcından hemen sonra ya sevgiline ya kendi kendine sorarsın bu soruyu.
adam olan erkeklerin sordurtmayacagi sorudur.
Isi o raddeye getirip, sonra da hakkiyla soruyu soran kiza kezban muamelesi yapmak da moda olmus. Adam olun da sordurtmadan davranin o zaman.
ezik insanlari iyice eziklestiren soru. birak hocam aksin hayat. su yolunu bulur iste.
eşşeğin zikiyiz tarzında cevaplanılması muhtemel kezban sorusudur. gelecek kaygısı taşır. uzaklaşmak gerekir.
birliktelikten sonra söylenir genelde
+ biz şimdi neyiz
- anca cenabetiz
güzel bir cevap olabilir.
insan aklının belirsizliğe tahammülü olmadığını gösteren soru.
bir "şey" olmak, yanlış ya da doğru, bir sıfata sahip olmak önemlidir. insan, "evren sonsuz büyüklüktedir" önermesine cevap olarak "tamam de ne kadar sonsuz, az mı sonsuz çok mu sonsuz ? bir sonsuz mu yoksa on sonsuz mu ?" sorusunu sorar. Bilmek ister insan, bu ikili ilişkilerde de böyledir. isim takılmadan olmaz, seviştiyseniz artık arkadaş değilsinizdir, sevgili olmanız gerek. Peki ya seviştiniz, arkadaş değilsiniz, sevgili değilsiniz, aranızda orospu - dümbük ilişkisi de yok, peki ya şimdi siz nesiniz ?? Ha doğru ya, "fak badi". Demem o ki; insan nasıl olsa bir isim takar takıştırır. Yoksa şu anki fak badiler "biz neyiz " diye sora sora kafayı yerdi. alimallah.
One night stand'in one month stand'e dayanmasıyla orataya çıkan durumdur.
Biz şimdi buraya çıktık da çıkmadık mi, dedik ?
bir şaire arapası cümlesidir. M.mungan, şimdi biz neyiz diye sorar yalnız bir opera şiirinde.
Mesala, "metrobus insan tasimiyor" diyen bir insan, metrobus yolcularinin kabaligindan, saygisizligindan, serefsizliginden bahsetmistir. ama bunu farkli yorumlamak isteyen biri; "biz simdi neyiz?" diyebilir.
genelde keyif sigarası içerken duyulan soru cümlesi. çoğu zaman cevapsız bırakılır.
-biz şimdi neyiz -arkadaşız +arkadaşlar birbirine böyle şeyler yapmaz ama -?!?!?!. bizzat yaşanmıştır. ilişkiden sonra sormayın şu soruyu lan beyin o ara güncelleştirmeleri yüklüyor, sistem ağır işliyor soru sorma işte dön kıçını yat. bu arada ilişkiden sonra oturup kızla konuşan erkek varsa helal olsun ona. idolümdür.
- Biz şimdi neyiz Faruk?
- Şöyle söyleyim bana kaşkol örmene gerek yok...
Adı konuşmamış ilişkilerde erkeklerin adım atmamasıyla birlikte hemcinslerimin sürekli kendisine sorduğu soru.
+şimdi biz neyiz?
+atız berk, at kafasıyız zıbar yat. denilesi durumdur, kezban mısın lan sus sessizliği dinleyelim.
aynı anda evrimleşen balbasaur sürüsünün venusaur a dönüştükten sonra birbirlerini dürtüp sordukları soru.
Klasik bir kezban sorusudur.

Maruz kalmaktan ıhtımamla kaçınılmalıdır. Bilindiği üzre Aşırı dozlarda kezban maruzıyetı saç dökülmesi, saç beyazlaması gibi hafif etkilerin yanında kanser, mide ve üriner sistem bozuklukları başta olmak üzere pek çok hastalığa sebebiyet vermektedir.
zamanında benim dediğim laftır , ah o günler haha .
(bkz: cünubuz)
Diye cevap verilmesi muhtemel soru.