bugün

Doğru söylüyodur.
benden kısası var mı amk.
varsa da o hobbittir kesin.
ama ben öyle bişey yapmam çünkü ben zaten kısayım.
Doğru söylemistir.

Boyu boyuna, huyu huyuna olmasin mi ne var yani.

Yarisi bekar mi kalsin insanlarin, yapmayin.

(bkz: kisa erkek uzun kadin iliskisi)
(bkz: böyle buyurdu kezbüşt)
kadınlar kendilerinden kısa erkekleri sevseydi. Pamuk prenses hiç yakışıklı prensi beklemezdi zaten yedi tane cüce bulmuştu. Tyrion Lannister kadar zenginseniz neden olmasın.
En demokratik hakkını kullanıyordur.

Bizim kıllı ve kompleksli gorillere dert olmuştur. Siz önce kendinizi sevin aşın şu boy kompleksinizi de ondan sonra birilerinin sizi sevmesini bekleyin kocuuumm.
boyu 1.40'tır.

(bkz: kesin bilgi yayalım)
kısa kalın gerdirir, bilmeyen kızdır.
Bence doğru bi yaklaşımdır . 1-2 cm fazla sırıtmaz ama 5 cm ve fazlası " bu aşkın katili sensin "
haklıdır, özelikle bacak boyu uzunsa erkek yetişemez. bu da pozisyon darlığı oluşturur. hep yat nereye kadar?
ön yargılıdır.
1.10 boyum olduğu için asla diyemeyeceğimdir.
Konuyla az alakalı ama üniversitede kız arkadaşım senin boyun bana göre kısa demişti. Ben 173 cm o ise 163 cm. Gülümsedim sadece...
Haklı kızdır. Bu arada 173 boy kısa zaten.
189 um. bana bile bir bahane bulur o kız. merak etmeyin. kafanıza takmayın.yenisi gelir nasıl olsa.
Kuşkusuz Zaten %90'ından daha kısa erkekler 10 yaşında.
(bkz: aşağılık kompleksi)
saçmalayan kızdır. sonuçta türkiye nezdinde bakarsak erkeklerin boyu 170 ve altı. bence çok ayrıştırıcı bir düşünce. insanları ötekileştirmeyin. mesela messi ile de mi çıkmazsın? o düşünceyle ben de Taylor Swift'e benzemeyen kızla çıkmam.
Seçeneklerini azaltan kız.
görsel
bunları görene kadardır evladım.
Biraz haklıdır bence.
al bunlara çık.

görsel
Ben de çıkmam sonuç olarak tepesindeki kelliği göreceğim birini neden seveyim ki!
gayet olabilir ancak 1.73 kısa da 1.63 uzun mu amk? o da kısa. sıkıntı varsa bu mesela kızların böyle 1.63'ü bile kendisinden 10cm uzun adamlara kısa diyor.
Tek istisnası Sertaç Ortaç in sevgilileridir bu konunun, onun haricinde hiçbir kız kendinden kısa birine bakmaz beyler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar