bugün

görsel
Film sahnesi değil..
23 yıl şiddet gördüğü kocasından ayrılmak istediği için kurşun yağmuruna tutulmuş bir kadının anne ve babasına KENDi KANIYLA yazdığı not: ÜZÜLMEYiN, KURTULDUM..
Faili hala aramızda! Zaten yakalansa da yeni infaz yasası sayesinde üç gün yatar çıkar!
yıkıldım resmen....
Yürek burkan kadındır. Gerçekten çok üzüldüm ve tüylerim diken diken oldu.
şu tabloyu görmek o kadar can yakıcı ki... bunu yapan orospu çocuğu ve bunun gibi nicesi inşallah cehennemin en dibinde cezalarını çekerler...
...... evlatları zaten yargıdan korkmadıkları için cana kıyabiliyorlar çünkü öldüreceği zaman içeri girmeyeceğini biliyor bu kafadaki pezevenkler her ülkede var ama o ülkelerde adalet de var.

ayrıca bizim çomarlar böyle şerefsizlerin ekmeğine yağ sürdüler sırf fikirlerini beğenmedikleri için masum insanları şikayet ettiler suçsuz insanlar yargılandı ama gerçek suçlular elini kolunu sallayarak çıktılar.
(bkz: Nurtaç canan)
Baktiginda goruntuye gercek olduğuna inanamıyor insan. Ama bunu bir kadın yaşamış. Bu gerçekleşmiş.
siktimin ülkesinde adalet yok ki. bu adamlar için insanlık dışı cezalar olmalı. 25 sene her gün işkence gibi misal. sikmişim insan haklarını. ölen insan değil miydi lan? o kadının ne suçu vardı? gencecik kadın. kim bilir nasıl korku içinde yazdı onları.

orospu evlatları. hepiniz cezanızı bulacaksınız.

allah rahmet eylesin. yazık.
Çok üzücü ama bir o kadar da gerçek bir görüntü. Bu gördüklerimizin dışında kim bilir neler yaşanıyor sadece tahmin edebiliyoruz. Ve bu yasalar nedense hep kötüleri kolluyor.
adalet, hukuk yok ki. adam sinirlenip milleti vuruyor serbest bırakılıyor elini kolunu sallıyarak geziyor. adam sapık serbest bırakıyorlar yine suç işliyor. nasıl 50 dosyası olan adam serbest kalır. haberlerde suç makinası diye adlediyorlar birde.

ne kadar çok kadın var şiddet görüp boşanamayan ailesi sahip çıkmayıp kendi maddi özgürlüğü olmayan boşanırsan seni öldürürüm diye tehtit eden. boşanınca peşini bırakmayan. ailem üzülmesin diye susan kadınlar devlet buna bir çözüm bulmalı.

artık insanlar vahşileşti hemen tartıştığı insanı bile en ufak sebepten yok yere öldürüyor. toplumun çok büyük sorunları var ve siyasiler hala oy derdinde saçma şeylerle uğraşıyorlar.