bugün

transparan çorap mı lan o ?
keşke çocukları yerine kendisi ölseydi.
Görgüsüz.
adamın kalitesi,meclise lüks arabası ile geldiğinde belli olmuştu...
yüklediği foto ile taçlandırdı adamlığını.
yakın zamanda tüyü de diker mutlaka !
Ülke resmen aile şirketine döndü amk. Bakıp bakıp gülüyorum bu kadar rezalet olamaz. An itibarıyla medeniyetle aramız 45 yıl daha açılmıştır.
yaşamı zor geçen biri için fazla egolu bir paylaşım. iktidarsızlık sorunu yaşıyor olabilir.
bir insanı tanımak istiyorsanız onu büyük bir mevkiye getiriniz.
pittacus.
şekilde görüldüğü gibi tanımış olduk ...
üç şeye itibar etmeyiniz.
kızgınlıkla söylenen sözlere
fırıldak gibi dönen gözlere.
mevki sahibi olduğunda kendini dünyanın hakimi sanan öküzlere !..
arkadaşlar gerçek kenan sofuoğlu avustralya grand pirisinde yaptığı kazada öldü. bu cia 'nin onun yerine koyduğu bir benzeri.
milletvekili, senator, motorcu ve de ordu komutanı olur kendisi. emir erleri ayakta el pence bekler ama birileri bunu gormesin benden daha buyuk oldugunu mu sanıyorsun diye yakar vallahi cırasını.
zamanında bu şahıs hakkında olumsuz şeyler yazmıştım. yanılmadığımı üzülerek görüyorum. az bile yazmışım...
neden bu kadar tepki verildiğine anlam veremediğim olaydır. muhalif olarak hiç rahatsız olmadım, kendisi 2 tane akademisyen danışman tutup onlarla masa başında çalışıyor pozu verseydi o zaman şaşırırdım işte. bu işin akp'si chp'si yok, gerçekten hepsi aynı, yaşadığım il olan muğla'da chp 4.sıra milletvekili adayı sendikacıydı, namuslu, dürüsttü, seçilsin diye yırtındık. adam seçildi danışman olarak kendine ilçe örgütüne üye, ilçe belediye başkanın akrabası esnafı getirdi. yani çok da takılmayın bu konulara.
Danışmanlarını "Emirerlerim" notuyla paylaşmış.

görsel
görsel

ben sana vekil olamazsın demedim..
Böyle bilmezdik.
iftirada gelinen son noktadır, seversin sevmezsin ayrı konu ama kenan kardeşimizin böyle bir şey yapacağı asla düşünülemez. çamur at izi kalsın o ne ala.
milletvekilinden çok şarlatanlar hiçbir zaman şaşarmadım. hep çoluk çocuk işi. şov bedava.
baş aşağı durabilen yetenek.

görsel
siyasete espri katmak istemis oyle diyor. mumkunse sen hic bir sey katma sayın senator. ha malına mal katabilirsin bak sohretine sohret katabilirsin, gorgusuzlugune gorgusuzluk katabilirsin o serbest. lakin milletin vergileriyle alınmıs bir masaya ayagını koyupta espri falan yapmaya kalkma. gulmuyoruz cunku.
adamın dibidir. başarılarıyla ülkemizi ve bizi gururlandırmıştır. 3 5 çakala yedirmeyiz.
benim 2 yaşındaki kızım * bundan daha akıllı, kültürlü, onurlu, haysiyetli.
bu tarz insanlara kızmayın ey ahali! bunlar hep var ve her zaman olacaktır. oy vermek ne demek? seçim hakkını halkın değerlendirmesi demektir. zorbalıkla ya da güç kullanarak hiç bir yere varılmaz. aklını kullan ve senin vergilerinle neler yapılıyor incele ona göre oyunu ver.
inek saraya çıkınca padişah olmaz, saray ahır olur.
Adam motorları seviyor, motorlarda onu.
Yapacak birşey yok. Memlekette bu kadar motor varken Bize bok yemek düşer.
ikinci hakan şükür vakası.

Bence sporcudan oyuncudan sarkici dan milletvekili olmasın. Bu arada lousvitton kullanan erkek ilk defa goruyom.
böyle olacağı baştan belliydi.
o da seçildi milletvekilidir.
yapacak bişey yok alışılmalıdır.
kendisi doğru dürüst konuşmalara bile katılmamış, yaptığı en güzel iş olarak meclis sıralarında bol bol oturup sadece dinlemiş eski motorcu yeni milletvekili.

not: motorda olağanüstü bir başarısı yoktur. supersportta şampiyonlukları vardır. kendisi hiçbir zaman motorsikletin şampiyonlar ligi motogp ye katılamamıştır.