bugün

her ne kadar hemserim de olsa fazla abartildigini dusundugum sporcu.

motor sporlarina pek ilgim yok ama yaristigi kategori yanilmiyorsam 3.veya 4. klasman.

moto gp ve moto2 nin gerisinde onu biliyorum da. yani sofuoglu valentino rossi yi falan gorse en fazla imza isteyebilecek kadar motorcudur. fazlasi degildir.

evet tamam zor sartlarda yetismis zor seyler yasadi falan ama moto2 de bile vasat alti dereceler yapip geri supersport a inen ve daha yeni yeni pişen çocukların arasinda sampiyonluk kovalayan bu arkadasi dunya sampiyonu olarak lanse etmemiz bana komik geliyor.

bu batuhan karadeniz in bank asyada degil de amator kumede oynayip sezonda 35 gol atmasina ve medyanin da batuhan dunya rekoru kirdi yazmasina benziyor yani galiba bunu en iyi boyle aciklayabilirim.

diger spor dallarinda kendisinden kat kat kat buyuk isler yapmis insanlar olmasina ragmen adinin cok duyulmasini da ben iktidara olan yakinligina bagliyorum.
70 küsür milyonluk ülkenin en iyi motosiklet kullanan kişisi.
Motor kullanıyor diye sporcu denilen kişi. Lan bu araba motor kullanmanın nesi spor? He kendisine gelince sırf ak partili diye bir kesim tarafından sevilmeyip bok atılan kişi ayrıca. Evet.
benim için her zaman sporcu kenan sofuoğlu'ndan ziyade; yüzlerce insanın ve televizyonun önünde ailesini, hayatını kaybetmiş kardeşi ve evladı üzerinden aşağılayan bir kişiye (burada kullanılacak başka bir kelime bulamadım. ne yazsam silinme sebebi) karşı çıkmayıp, üstüne üstlük onun kampanyalarında rol oynayan kenan olarak kalacaktır.
Hele hele.
görsel
3. Belki 4.klasmanda yarışan -moto sporlara ilgim olmadığı için bilmiyorum- üstelik 18 20 yaşında çocuklarla yarışıyor. Tribe gel.
ne mütevaziliği yahu. şu dünyada kim bir sporun en alt kategorisinde şampiyon olup, sonra gelip ülkesinde dünya şampiyonuymuş gibi fikaya satmaya çalışır.
tanım: birilerinin bir tarafını kaldırdığı sözde başarılı sporcu.
akp yalakası.
Ciddi kaza yapmış bel ve leğen kemikleri kırılmıştır.

Sağlıklı bir video göremedim düştükten sonra götürüldüğü bir video var.

Geçmiş olsun.
kaza yapti diye taa fransadan türkiyeye özel bir uçakla getirilen hükümet sevici...

ulan normal vatandaş 10 dklik hastane mesafesinde Yetiştirilemeyip ölüyor yada sakat kalıyor..

neyse sabah sabah sinirlenmeyecegim...
türkiye'nin dünyadaki gururu. adam bizim bayrağımızı dalgalandırdı kaç kere seni beni taşıyacak devlet elbet bu yiğidi taşıyacak. evet.
"geçmiş olsun '' dediğim kişi.
milli sporcu olarak adlandırılan abimiz. bana kalırsa şişirilmiş bir balondur ve naim süleymanoğlu gibi milli bir değerimizmiş gibi muamele görüyor. güzel motor kullanıyor olabilir. mesela ben o şekilde motor kullanamıyorum, onu benden ayıran özellik bu olabilir. ama başka bir vasfının olmadığını gelin kabul edelim. dipnot: tayyip abisini de çok sever.
motosiklet yarışlarının 3. liginde(supersport) şampiyon oldu diye dünya şampiyonu muamelesi gören abartılmış motorcu.
Yalakalıkla isim yapmıştır. Her yerden adı çıkıyor. Adına fena bi reklam çalışması var.
görsel
4 trilyonluk yeni arabası;

görsel

akp fanlığı filan hikaye para şahane.

http://www.haberturk.com/...il-aldi-1772691-magazin/2
abartılmış balondur.
azimli ve inançlı biri. hayat felsefeleri analiz edilmeli.

yaşadığı acılardan güç alabiliyor ve rekabetçi bir ruha sahip ki sporcu olmanın temel şartıdır.

köprüden h2r ile 400 ile geçerken aklından geçenleri sormak isterdim. tahminimce kaybettiği oğlu için yapıyordu.
bilmem kaçıncı kazasını yapmış. herif resmen ölüme meydan okuyor.
kariyerini noktalamış eyvallahta bunu yalakalıkla yapması kötü.
Ülke sporu bir çomardan daha arındı şükürler olsun dediğimdir...
Aman aman ne kariyer.

Çoluk çocuk klasmanında yarışıyordu zaten. Senelerce yok öyle şampiyon yok böyle büyük adam diye bir güruh orgazm oldu.

Ula adam motorcuların spor toto 2. Lig kırmızı grubunda yarışıyor.
bunca yalakalığın sebebi anlaşıldı.
görsel
memleketimizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak, meclise motorunun önünü kaldırarak gelecek ex-yarışçımızdır..

helal olsun onu meclisimize kazandıranlara..