bugün

aslında hiç de karizmatik ve estetik olmayan bir burundur. osmanlı padişahlarının o sert görünümlü resimlerindeki burunlara benzemektedir. zaten "yandım ali" de kaytan bıyıkla birlikte o burnun bütünleşmesi, kenan'ı tam bir haşim görüntüye sokmuştur.
kendisine gayet sexy bir hava katar,söz konusu Kenan olduğundan,bu uzun ve çengelli burun kötü veya abes bir görünüm sergilemez.
belki de sadece kenan'a yakışan bir burun.
içi kesin 7/24 tıklım tıkış dolu mesajı veren türdendir.
burun farkıyla tüm erkeklerden öndedir.
güzel olsaydı eğer, kenan imirzalıoğlu'nu, kıvanç tatlıtuğ ayarında yapabilecek olan burundur.
(bkz: burnu büyük olanın siki de büyük olur)
kenan imirzalıoğlu'nun oynadığı rol zorlaştıkça yanlara doğru genişliği artan burundur.
western çizgi filmlerini andıran bir burundur.
(bkz: gaga)
burnunu bırakında kenan imirzalıoğlunun gözlerinde şaşılık var. bir gözü bariz dışa kayıyor. poyu posu bu durumu gölgeliyor.
gayet hoş bir adamı bitiren, suratına bakamamama neden olan burundur.

hoş, ben baksam ne olur bakmasam ne? zamanında uğur yücel baktı. yeter ona.
http://img441.imageshack.us/i/vlcsnap3632326ux.png/

bu fotoğrafla, yakışıklı olup olmadığının bir daha düşünülmesi kanaatindeyim. ulan adam dilini uzatsa dınk diye çarpacak burnuna be!
bir alex burnu değil.
her yakışıklı adama olduğu gibi buna da sallamamı gerektirir tabi, insan burnundan ziyade sinop burnu nu andırır. leonardo di caprio da gay mesela.
insana fatih sultan mehmet'in burnunu hatırlatan bir burundur. (bkz: fatih sultan mehmet in burnu)
oyunculuğunda yüzüne mimik ekleyerek onu bir adım öne taşıyan burundur. adam üzülürken kızgınken mutluyken o burun farklı şekiller alıyor. allah vergisi yahu kıskançlığın anlamı yok beyler.
benim gözümde ona iticilik katıyor.
oldukça kemikli ve estetik olmayan bir burundur.
burnunu sikiyim denesi durumdur.
doğru bulmuyorum kesinlikle bu burnu.
nirvanaya ulaşmak isteyen burun modelidir.
@the answer bu başlığı açmadan önce şekline duruşuna dikkat etmediğim burun.
Denizin ortasindaki yarim adaya benzer.
isminden sonra kesme işareti olarak kullanılabilir.