bugün

Kenan imirzalıoğlu isimli oyuncunun gay olduğunu ifade eden şaşırma cümlesi. Tüm ünlü erkeklerin böyle bir sorunu vardır. Ama Kenan imirzalıoğlu'nun sorunu çok daha ciddi. Gerçek olduğu iddia ediliyor ve Uğur yücel'in sevgilisi olduğu söyleniyor.
tip olarak bakıldığında doğru olabilecek önerme. gerçekten de gay barlara gidildiği vakit kendisi gibi olan tipler görülebilmektedir; tamamen kişisel bir gözlemdir bu. lakin dizide oynadığı bayanla bir ilişkisi vardı, en fazla biseksüel olabilir. ki heteroseksüel de olsa, biseksüel de olsa, homoseksüel de olsa insanların duygusal ve cinsel yaşantısı kimseyi ilgilendirmemelidir.
kime gaymış diye bi espiri ile devam edilirse idam sebebidir.
(bkz: iğrenç espiriler)
iddiadır.
kenan imirzalıoğlu'nun erkeksi kirli sakallı vardır serttir biraz film ve dizilerde.
gerçek hayatında sesi biraz daha ince biraz daha kibardır.

3-4 gün önce çeşmede yaşayan bir arkadaşım görmüş ünlülerin uğrak yeri olan bir barın gay barmen'i ile aynı evde kalmış filan.
allahım yıkıldım bu adam idolümdü lan...
Nasıl yaparsın bunu kenan... inşallah asparagastır inşallah o göt arkadaşım yanlış görmüştür inşallah kıçından uyduruyordur it.
nolur kenan sen gay filan olma emi. Olm sarsıldım lan duyduğum günden beri.
ünlülerin çoğu gay çıkıyor silah zoruyla mı yaptırıyorlar nedir amk?
yıllardır magazin mevzularını gizli gizli meşgul eden söylenti.

yok, paris'te otelde uğur yücel'le basılmış filan..
sanmıyorum abi. öyle olsa hiç mi belli etmez bir adam lan. bir neslin idolüdür kendisi sonuçta. öyle bir şey ortaya çıkarsa babaannemi balkondan atarım şerefsizim.
söylentidir
doğrumudur?
belki
yalanmıdır?
belki
ama iyi oyuncu olma yolunda sağlam adımlarla yürüyor kendisi belkide gay ve çok iyi bi oyuncu olabilir kim bilir...
tüm yakışıklı, sempatik, çekici erkeklerin başına gelebilecek karalama.
kıskanç erkek grupları tarafından ortaya atıldığı düşünülmektedir.
http://www.uslanmam.com/a...ydin-e-kartlari-31dq3-jpg
eğer doğruluk payı varsa kesinlikle yadırganmaması gereken, aksine saygı duyulması gereken durumudur. ünlü bir şahsiyet olması ve çoğu insanın idolü oldu haline gelmesi cinsel eğilimlerini yok sayacağı anlamına gelmez. allah onu nasıl yarattıysa öyle olmak zorundadır.
yakışıklı her erkeğin kaderi olan hakkında gay iddiaları çıkması onun da kaderi olmuştur.

muhtemel kıskanç dedikoducu kadınlar veya erkeklerin ürünü yalan haberdir.
hadi canımmmmm daha neler yok kenan yapmaz.
kariyerinin zirvesinde olan herkese türkiyede çamur atılır. örnekleri çoktur ben yazmayacağım siz biliyorsunuz.
adam eyşanı soyunmadan bile nasıl götürüyo nesi gay lan bunun kıskançlık böyle bişey herhalde.
(bkz: neden bu kadar dikkatini çekti)
yakışıklı erkekler için diğer erkekler tarafından ortaya atılan iddia.

+ brad pitt gaymiş la.
- hadi ya. angelinaya baban mı girdi o zaman?
her erkeğin hayalidir.
not: yanlış anlamayın onu istedikleri için değil kıskandıkları için...
(bkz: yazar burda hayattan tek dileğini yazmış)
çekilemiyen bir insan oldugunuzda veya çok yakışıklı oldugunuz çıkacak önde gelen dedikodulardandır.
bu adam pilot alemdar' ı gözümün önünde s.kse, sonra yetinmeyip bi de beni s.kse gene inanmam gay olduğuna.
iftiradır. *

edit: kuzenim yazmış.
"kime gaymış" sorusuna cevap veremeyen, öznesiz cümle.
(bkz: şehir efsaneleri)*
oyunculuğunu etkiliyor mu hayır hiçbirimizde yatmadığımız sürece bizi ilgilendirmez dağılalım.
iddaa ile iddia arasındaki farkı bilmeyenlerin ortaya attığı iddaa. *

(bkz: iddia)
valla gayse de siken gaylerdendir; keza tipi pek sikici.
Yakışıklı erkeğe bok atmaktır.