bugün

geldiği nokta itibariyle dünyada ahlaksızlığın timsalidir. hemen dine ve kutsallarına saldırdığınıza göre sizin din de kemalizm öyle mi?
her daim gözlemlenen durumdur.
ebleh yobazların yine zeka gösterisi (bkz: yobaz ve zeka) yapmak amacıyla açtıkları başlıktır.

çomarın zekası!.. görüldüğü kadar işte...
tanrıları atatürk, peygamberleri jean meslier olmasından mütevellit kendi çaplarında kısasa kısas uygular bu sığırlar.
saygısızlık yapan kişidir.

kimse kimsenin manevi yargılarına dil uzatmamalı, bu kadar baside indirmemelidir.
kardeşim, türkiye cumhuriyyetinde ne işin var ki senin, ziktir git suudi arabistanda yaşa, seni burda tutan mı var?

istediğin her türlü şeriat koşulu orada mevcut, hatta sokakta şeriat polisi kılıçla kafa bile kesiyo. git orda yaşa işte mis gibi. hem sen mutlu ol, hem biz mutlu olalım. biz özgürlük istiyoruz, amerikaya köpeklik yapmak istemiyoruz.

bu devleti kuvayı milliye zihniyeti kurdu, ve 90 yıl da yaşattı, sen 14 yılda kilisteki bombadan tırsma noktasına geldin. yaptığın yapacağın şey de ortada.

e o zaman?...hadi naş naş...hadi bakiim.
anıtkabire gidip putatapmayanları "arabistana git" diyerek dışlarlar. sonra da vay efendim laiklik cart curt...

karar verin olum, putperest mi olacağız laik mi?
habire anıtkabir'e giden ve kendi görüşlerine göre putperest konumuna gelen kişilere oy veren ikiyüzlü yandaşlara benzemeyen kemalisttir.

https://www.youtube.com/watch?v=fEXrGTmPgAc

"efendim o zorunluluktan gidiyor" diyenlere de şu başlık kapak olsun: (bkz: anıtkabir de saygı duruşu yapmak dinden çıkarır mı)

ne zorunluluğuymuş? eğer ki anıtkabir puthane ise, can tehlikesi olmadığı sürece orada saygı duruşu yapmak dinden çıkartır. islam'a göre "iktidarda kalmak" gibi gerekçeler putlara tazimin bahanesi olamaz. velhasıl anıtkabir'e "puthane" dersen, sucukçu muhasebecisine ve anıtkabir'e giden herkese "kafir" demiş olursun.

şu cahillere dinlerini öğretmek zorunda kalıyorum ya, ona üzülüyorum. madem dininize o kadar düşkünsünüz, o zaman zaten anlamadığınız voltaire'i okumaya ara verin de biraz öğrenin a cahiller!

not: bu arada "allah'a hakaret" de nereden çıktı onu anlamadım. ulan yalancı şerefsiz, allah'a hakaret eden biri varsa burada saçmalamak yerine neden savcılığa suç duyurusunda bulunmuyorsun? din gayretin bu kadarcık mı?
Kemalist sığır olmayan herkesi tayyipçi zannederler.

Neden pkkyı destekleyen chpye oy veriyorsunuz diye sorsanız çünkü atatürk kurdu derler.

Sığır sürüsü.
Kitapsız ve imansız olması muhtemel kemalisttir evet.
sözlükte bolca mevcuttur. ideolojisini savunma yerine hakaret küfür. hem de yaratıcısına.