bugün

tam olarak anlayamadığım, çıkarım yapamadığım beklentilerdir bunlar. kemalizme ve kemalistlere sürekli saldırırlar; fakat amaç nedir ki? kendi inançlarına ise laf uzatıldığı takdirde, "saygısız, kodumun ateisti" gibi yakıştırmalarla içlerini bir anda döküverirler. e bu kemalistler de mustafa kemal atatürk'ün hayat görüşünü özümsemiş benimsemiş insanlar. SEn şimdi bunlara dil uzatınca aynı boku yemiş olmuyor musun?

ne oldu anlayamıyorum. bir kemalistle kötü cinsel tecrübeler yaşadılar da, iz olarak "anti kemalist" karakter yapısı mı doğdu içlerinde?

açıklayın bakalım kemalistliğin düşmanları;
hayatınızdan beklentiniz nedir? atatürk'e aşşağılamaya çalışma neyin dışa vurumudur acaba? hadi bir söyleyin bakalım? nedir sizi rahatsız edenler bu atatürkçü kişilerde? nedir beklentileriniz hayata dair?
(bkz: para para para)
(bkz: şeref zaten hiçbir şey para her şey değil mi)
demokrasi.
bazı kemalistlerin atatürk'e tapınmayı bırakıp sadece düşüncelerinin izinden gitmesi.
(bkz: kemalistlerin atatürk ü kalkan olarak kullanması) .
demokrasi derler, diye diye başkanlık sisteminde g.doğu'ya özerkliğe kadar gidecekler..

atatürk'e tapınma derler saçmalarlar.
bunların tek derdi, tapındıkları recep tayyip erdoğan'ı yalamaktır karşılığında da jip falan alırlar.
ampüllerin patlatılması. elektrikten tasarruf için gerekli olacak eylemdir.
kömürdür.
yemek, içmek, ...mak.

onların karınları doysun varsın biz geberelim umurlarında olmaz.
gerçekleri konuşmanın zamanının gelmesi, yalanların onlara inananlarla birlikte tarihin çöplüğündeki yerini alması...

yeterince açık oldu sanırım...
cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için bir adet çalışan penis.
kaval çalmayı bilen ve kodumu oturtan bir çoban.
aslında burada atatürk çığırtkanlığı yapanları anlayabiliyorum, adam liseye kadar resmi ideolojinin ağır dozda olduğu tarih derslerini alıyor sonra da üniversitede mühendislik okuyor, tıp okuyor ve tarih siyaset bilgisi, meb lise tarih kitaplarından ibaret kalıyor. e siyaset de orospu bir konu aşikar, herkesin bir şey söyleyesi geliyor hakkında, ama olmuyor ki be babuşesku, sen talim terbiye kurulundan onaylı tarih kitabı bilgilerini tekrar tekrar gözüme sokuyorsun, lakin ben sana kapitalizmin evrelerini, sosyolojik kuramları, hümanizmi falan anlatmaya çalışıyorum. e bu durumda ne senin dediğin ne de benim dediğim kancık eşek oluyor.*
pkk elebaşı akp'de siyaset yapsın, kendisine sayın densin. fethullah gülen yine hocaefendileri olsun. abd'nin uzak bir eyaleti olarak kalmaya devam edelim. tayyip erdoğan ve çevresi yemeye devam etsinler gibi beklentiler.
efendileri soros, olmadı pensilvanya'nın kendilerine tekrar el vermeleri. yoksa bir daha iktidar olamayacaklar.

(bkz: recep tayyip erdoğan ve soros un kanki olması)