bugün

bugünde referandumdan evet çıkması sonrası sözlükte açılan başlıklardan anladığımız gerçektir efendim.

(bkz: türkiye nin islamdan kurtulması gerekliliği)

türk olduğunu iddaa edipte türk'ün kültürüne , dinine bu kadar düşman bir topluluk görmedim. tip olarakta çoğunun rum, slav gibi halklara benzediğini belirtmekte de fayda var. ayrıca atalarımızın tekbirlerle fethettiği topraklarda ancak devşirdiğimiz veya denize dökdüğümüz kimselerin torunları bu kadar düşmanlık edebilirdi zaten. kan çekiyor haliyle.
eyy kemalistler! bu topraklar türk yurdudur istemiyorsanız çok sevdiğiniz muasır medeniyetlerin beşiği olan avrupaya gidebilirsiniz...
Nick beni benden aldı.
görsel
Entry nick.
Bahsedilen başlığı açan benim. Öz be öz türküm. Arabın dinini ben kabul etmedim. Sen ne zaman türklüğün gücünü anlarsın, din adı altında arap kültürünü, türklüğe yerleştirdiklerini, türklüğün asimile edildiğini fark edersin, o zaman adam olursun. Kimse kusura bakmasın ama arap siki yalamak zorunda değilim. Ne zaman islamiyet bu topraklarda kendini göstermeye başladı türk o zaman kepaze olmaya başladı.
kemalistler ananı mı silkti acaba? gerçi kemalist ananı silkse senin gibi bir beyinsiz doğmazdı, zeki birisi olurdu ama neyse.

silkti yazdım yanlış anlamayın. dervişin fikri neyse zikri de o dur.
Şimdi beğenmedikleri suriyeliler gibi zamanında anadoluya sığınmışlardır çoğunluğu.
çomar zırvalamasıdır. itibar etmeyiniz.
yok türk değil arabım.
Türk kültürünü arap yalayıcılığı sanan aptalları gösteren başlık.
evet kemalistler belki çoğunluk olarak dediğin gibi ama peki yobazıyla meşhur of, çaykara, potamya, pazar(atina) ahalisi çok mu türk? romeika konuşan pontiaki müslüman kardeşlerimiz ve komofti, lazca, hemşince, gürcüce konuşan karadenizli vatandaşlarımız ne kadar türk?

edit: açtırmayın şimdi anadolu'da eskiden kalma gelenek olarak tabutla ölü gömülen yerlerin defterini...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar