bugün

eğer bu kemalist cenah; üfürükçülere gidip hocam beni sik de cennete gideyim diyen bağnaz asalaklardan daha bağnaz ve tutucu değilse ben de atatürkün yüzyılın demokrasi ve halk kahramanı olduğunu ilan edeceğim.

ulan o salak dinci bile geleceği düşünüyorken bu işe yaramaz terminoloji hastası kemalistler hala 1930 larda halkın anasına hallenen totaliter rejimin rüyasını kuruyorlar.

tez vakitte eriyip bitmeleri dileğiyle...
demogoji yapan kişi söylemi.

(bkz: laf salatası)
hakkaten öyle...

salsalar halbuki liboş olsalar. memleketi satanları alkışlasalar, türk askerleri öldürüldüğünde halay çekenlere oy atsalar...

ama yok çok bağnaz insanlar bu kemalistler. eşcinsel bir cemaat önderleri bile yok!
meteor yağmurunu mahkeme kararına bağlayacak kadar bağnazlardır, sormayın gitsin.
beyin nakli için ameliyat parası toplayabiliriz. gerçekten olmuyorsa zorlama.
düşünün ki bir ülkenin kuruluşunun 100 yılı olacak ama hala 10. yıl marşı gibi kıytırık avrupa özentisi müziği dahi kulağı siken sözleri ise ilkokul 3 seviyesinde olan bir marşı okutuyorlar.

sonra vay efendim biz türküz bağımsızız. he canım he. ulan avrupalılar bile avrupalı olmayı bıraktı kemalistler hala kurbağaya benzemeye çalışan öküz gibi şekilden şekile giriyorlar. bir aşın lan kendinizi...
Küçükken hiç unutmam dedem bir hikaye anlatmıştı. Hikayede anlatılanları özetlersek serçelerin seke seke yürümesine özenen karganın onlar gibi seke seke yürümeye çalışırken karga gibi doğru düzgün yürümeyi unutup rezil olmasıydı. Şimdi görüyorum ki bu kemalistler Avrupa özentisi olarak yetiştikleri için bir türlü kendileri olamıyorlar,zaten avrupalı olamamışlar işte bu yüzden sürekli kısır döngüler içinde dönüp duruyorlar. Marjinalleşip kendilerini rezil ediyorlar,rezil oldukça sinirlenip daha da marjinal ve bağnaz bir hal alıyorlar. Sonuçta tam bir depresyon halinde yaşamlarını devam ettirip oraya buraya saldırarak içlerindeki nefreti kusuyorlar.
(bkz: kemalist müslüman olamaz algısı)
kemalistlerin bağnaz olması tarihte yaptıkları faşistlikler ile ortaya çıkandır. bana dinci yobaz demeyin benim dinim bile yok ancak sizin bağnaz olduğunuzu bilmek için dindar olmaya gerek de yok. siz ki atatürk ü dogma yaparak atatürk e ihanet ettiniz kendinizi yenileyemediniz geri kaldınız. halka sırt döndünüz.
Kemalistlerin çağımızın çok gerisinde kalıp sürekli aynı teraneleri dillendirip durmalarının nedenidir. onlara mantıklı bir soru sorarsanız göreceksiniz ki size ya yobaz makarnacı ya da oyunu kömüre satan şerefsiz diyerek alışılageldik ifadelerle saldırmaya çalışacaklar. Ya da liboş, kapitalist, rant için yalakalık yapan biri olarak aşağılamaya çalışacaklardır. Ama asla onlardan mantıklı analizci ve açıklayıcı bir yaklaşım beklemeyin. Dedim ya bağnazlık içerisinde boğulmaktadırlar.Hatta iş o kadar kronikleşmiş ki olayları kişiselleştirme, aşağılama, saldırma, kendinden utanıp batı özentisi olma ve kalıplarının dışına çıkamama gibi sorunlarla yıllardır boğuşuyorlar.
ergen zaten çekilmiyor, hele hele kemalist ergen hiç çekilmiyor. bazı kemalist arkadaşlarım var gerçekten de her konudan oturup rahatlıkla tartışabiliyoruz. ama nedense hiç bir zaman kemalist bir ergenle bir konuyu tartışacak imkan bulamadım. istiyorum ki doğru bildiği yanlışları ona gösterebileyim. ancak bu hiçte mümkün değil, aynı görüşte olmadığınızı anladığı zaman "sil/engelle" butonuna basmayı kendince vatani bir görev olarak benimsemişlerdir. yazık!
Bu yukarıdaki entrylerde de görüldüğü gibi mantıklı bir izahatla kendilerini savunmak yerine ona buna lakap takıp yaftalamaya çalışmaları bu bağnazlıklarının kanıtlarından biridir. Ulan biz bu lakap takma refleksini en son ilkokulda yapardık be o kadar mı geride kaldınız? iki cümleyi birleştirip kendinizi fikirlerinizi savunamayacak kadar mı ilkelsiniz?