bugün

"acıma yetime döner koyar götüne" özlü sözüyle muhattap olmaktır.
Eğitilebilir olmamaları dolayısıyla kemalistlere acınabilir. Fakat ben en çok batılı olmaya çalışıp batıda da sallanmamaları yüzünden acıyorum kemalistlere.
yersiz bir düşünce. acımak anlamsız onun yerine eğitilip sosyal hayata kazandırılmalılardır.
kemalistler kadar beyni, düşünme ve eyleme geçirme kapasitesi olmayanların, her eylemlerinde illa ki birilerinden yada bir yerlerden icazet almak zorunda olanların, kendi liboşluklarını örtmek için kullandıkları beyhude yöntemdir.
Acıyomuş götüm.
Cahil adamı severim cahil adam cehaletini bilir işçi dayının biri bana abi sen okumuş adamsın bilirsin demişti bu düzeye okuya okuya erişilmez halk irfanıdır bu cahildir ama cehaletinin bilincindedirler. Aynı beni okutmak için kendini paralamış okul yüzü görmemiş babam gibi. Ama birde yarı cahil akpliler vardır hani büyük resmi gören ilkokul mezunu akpliler vardır ya işte en tehlikelisi onlardır adamlara 13 yıl fetullah gülen çete lideridir dedik adama devleti teslim ettiler şimdi bize fetöcü diyorlar.
kendi acınacak halinden bihaber, hayatını büyük ihtimalle din ticaretinden kazanan ya da kazanma çabasında olan gafillerdir.
kemalist kemalist kemalist, darbe darbe darbe...

hep aynı geyikler be amına koyim. anlamadım ki kaç paralık adamlarsınız da arjantin'de bile ders olarak okutulan birinin değerini bilene acıyorsunuz?

yazık size.
aynı durumu, kemalistlerde hissetmekdir kemalist olmayanlara karşı efendim diye cevap verilesidir.
görsel
acımak kelime manası itibariyle; bir şeye üzülmek, merhamet etmektir.

ben kemalistlere ne üzülürüm, ne de merhamet ederim. o yüzden acımak onlara karşı duyulan hissiyatın karşılığı olamaz. hissedilenin karşılığı lugatta yok. tiksinmek olabilir fakat o da noksan kalır.
kişiden kişiye değişen hadisedir. ben bunların hiçbir şeyine acımam ölüyorum desinlar bi bardak su vermem o kadat kılım bu tiplere.
onlarla aynı ülkede yaşanıldığı için, acımak ve hallerine üzülmek en tabii haktır.
çırpındıklarını görünce çoğu kişi tarafından hissedilen duygudur. vasatında vasatı bir güruh.
gereksiz merhamettir.