bugün

kendileri de kemalist olup trollük yapmaya çabalayanlar ve gerçek güdülmüş koyunlar olarak ikiye ayrılan sikicanlardır.
eğer konu mustafa kemal'se ve onu kullanıp yolunu bulmaya çalışan boş adamlarsa ben de bu sikicanlardanım.
yav sözlükte neden sürekli birileri, birilerinin tespitine (ki kendisine komik yada saçma gelebilir, irdelesek kendisinin entryleri komedi dalında altın taşak ödülünü alabilecek seviyede iken hemde) neden illa uzun uzun entry girme mecburiyetinde hissedilir anlaşılmaz, konu: kemalistler olmasa konu bulamayacak sikicanlar , kendimi sözlüğün çoğunun anladığı şekilde bir kemalist hiç hissetmedim, kemalistlik eğer karşındaki insanın fikrine saygı duymamak ise, bir başörtü ile bir ömür uğraşılmak ise zaten ben öyle kemalist olmam da, ha konuya dönersek, sikican, bokucan, yarraksu, vajinasu ne farkeder, sanki sözlüğe sürekli bilgi içerikli entry giriyosun da , bu entryler sıkı8cı geliyor, te allaaam ya.
sikican diye bi kelime uydurup daha sonra da büyük bir tespit yapmış gibi her gördüğü troll başlığının altına yazan zihniyeti bi kere * sikerek tanımıma geçmek istiyorum.

herhalde şakirt bile olmayan, sözlükte insanları kışkırtıp, daha sonra taşkala yapmak için kenara çekilen zihniyete verilen isim; (bkz: sikican).

atatürk gencine yakışmayacak bir söylem olduğunu bir yana bırakırsak, bunu söyleyen bir bayan ise, daha bir iğrenç duran söylemdir.

gerçek manada atatürk'e dil uzatanlara sayfalarca konuyu anlatarak, tarihten örnekler vererek, atatürk hakkında yazılan kitaplardan alıntılar yaparak gereken cevabı zaten veriyoruz fakat asıl can sıkan; iki tane provokasyon amaçlı, atatürk düşmanı görünümmlü adama ayar vermek baabımda!!! iki de bir kemalist, atatürkçü, atatürk, gibi kelimeler ile sikican!!! kelimesinin bir arada kullanılmasıdır.

tekrar söylemek gerekirse böyle bir söylem ile atatürkçü olunuyorsa, sokarım öyle atatürkçülüğe. bu olsa olsa rezilliktir. üç kuruşluk fikirleri çürütmek için, 3 kuruşluk bile olmayan söylemlere girersek bizim de diğerlerinden farkımız kalmaz. adam gibi duruşuyla atatürkçü olamayanlar, bu şekilde atatürkçü görünmeye çalışıyor ya ona yanıyorum...

edit: bu entryi silerken hangi entryi refere ettiğini de bir zahmet bildirin,
entryi mi yoksa başka bişeyi mi refere etmesi zorunuza gidiyor deyin de bilelim hele, hunharca entry silenler?

edit 2: bu entryi sildikçe siz, ben yeniden yazıp buraya ekleyeceğim. ayrıca yukarı doğru bir bakın heşle refere nasıl olur bi görün. gammazlığınıda yetkililiğinide modluğunu da kötüye kullanana kafam girsin...
sözlüğün şakirt cahil bilgisiz görgüsüz kro tayfasıdır.
Aslında bir kaç konu bulur bu avanaklar,

(bkz: Osmanlı devri ne güzeldi)
(bkz: Padişahım çok yaşa)
(bkz: Cuma maceraları)