bugün

nickini görür görmez donuza eklediğim troll.
Kemalistlerin bir an önce tokatlaması gereken yobaz troll.
lan ben nickimi değiştirip akp li tokatlayan reisçi tokatlayan vesaire yapsam kodumun çomar modları anında silmezse namerdim ama buna müdâhale yok lan akp li modların olduğu yerde adalet mi olur gerçi.
suratını tokatlamak istediğim yazar.
Bu kafayla giderse Kemalizmi değil ancak çavuşu tokatlayacak olan yazar.
https://www.google.com/se...lient=mobile-gws-wiz-serp
yeni avım. arkadaşlarınla vedalaş, silineceksin. evet.
görsel
kemalistleri tokatladığını zanneden kişi.

rumuzunun doğrusu şudur;
(bkz: çavuşu tokatlayan)
ancak benim nikimi tokatlayabilecek potansiyeldeki yazar.
görsel
Tokat konusunda namı yayılmış. Çavuşu tokatlamak isteyen isteyeneymiş.
binali yıldırımın başkanlığı kesinleşsin köşeme çekileceğim demiştir. herhalde 4 senelik makarna stoğunu tek seferde verecekler bir daha ki seçime kadar çıkmayacak köşesinden.
merak etmeyin, Binali Yıldırımın başkanlığı kesinleşsin yavaşça çekilecektir köşesine.
Ak troll. Donuz.

(bkz: sözlükteki ak troller tam liste)
bayramda kemalist tokatlamayacak olan yazar. hadi yine iyisiniz kemoşlar *
kafa tokatlamak için can atan, otoban kenarında 5 tl'ye sakso çeken yazardır kendileri. tokatlamak istediği baş, kafa varsa özelden dönüş yapabilir, açık adres verilip itina ile tokatlama işlemi yaptırılır.
Vatan haini kemalistlerle kapışam harika bir yazardır.
biri su arkadasa trollemeyi ogretsin. ici disi bos yazar.
Boş bir troll. Allah bilir hangi boş yazarın bir başka hesabı. Hadi abicim benim al topunu ileride oyna. Klavye erkekliği ile ülke kurtarılmıyor. Birleştirici olun bu zeka yoksunu gibi ayrımcı değil.
Güzel bir nicke sahip yazar. Yolu açık olsun.
Ula bu tokatlasa tokatlasa " çavuşu tokatlar"

Not: tipik sabun israfı.
Sözlükte kemalist çoğunluğa baktığımızda azınlık olarak sözlüğe renk katmaktadır. Laf sokuşlarını Atatürk üzerinden değil, direkt günümüzdeki kemalist geçinen zatlar üzerinden yapması gereken yazardır.
Nicktir git.
asıl niki

kemalist altında inim inim inlemiş kezbandı.

sonradan değiştirdi, iyi yaptı.
Donuz denen şey ne güzel.