bugün

Avrasya araştırma şirketinin sahibidir. Seçimlerden önce hayır çıkmazsa şirketi kapatırım demişti.

Bugün ise " itirazlar sonucu değiştirmezse şirketi kapatıcam. Başarısız biri olarak yaşayabilirim ama onursuz biri olarak yaşayamam. " dedi.

Helal olsun.
Sözünü tutmuş, onurlu bir adamdır. Helal olsun.
Hırsızların alçaklıklarını hesaplayamamanın cezasını çekiyor.

Ya ne bu onur sevdası? baş hırsız gibi yapıp "kapatırım demedim, kat çıkarım dedim" de bitsin işte.

Bir sonraki seçimde de "ben hiç kandırılmadım. Ne dediysem aynen çıktı." dersin ki bu %100 gerçek aslında.
Az önce cnn türk e bağlanıp bağır çağır insanlara hakaret ederek birşey yaptığını zanneden ve bunu gururla twitter da yazan anketçi. reklamın iyisi kötüsü olmaz kendini çok önemsemiş ki bayağı gaza gelmiş öyle bi hışımla konuştu ki 3 4 kelime sonra küfredecek zannedersin hasılı kendini rezil edip ismini duyurmaya çalıştı kanala bağlanmasına vesile olan şaban sevinçi bile pişman ettirdi.
kendisini itibarsızlaştırmaya çalışana lafı gediğine koymuştur.
Samimi elinden geleni yapan çalışkan anketçi.
Fikirlerimiz uyuşmaz ama azmini takdir ediyorum.
her seçim chp nin içerisinde bulunduğu muhalif oyları en az kafadan %5-6 fark ile fazla gösteren yanlı ve taraflı bir araştırma şirketi.

fox tv sözcü gazetesi cumhuriyet gazatesinin araştırma şirketi olmuş hali gibi düşünebilirsiniz.

16 nisan 2017 referandumu için
evet: %42.43
hayır: %57.57

gibi iddialı bir tahmin yapmış şirkettir.

ve hatta görüp arttırmışlar: "referandumdan evet çıkarsa şirketi kapatacağız! "

referandumda erdoğan lehine %51.4 evet ogu çıktı
Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı izzet Ulvi Yönter’in kendisine küfür ettiğini ve ölümle tehdit ettiği söyledi. Özkiraz Yönter'in kendisini arayarak tehdit ettiğini sosyal medyada yayınladığı video ile anlattı.

https://www.youtube.com/w...I&ab_channel=t24comtr
Beni tehdit eden MHP Elazığ il başkanının 5 katlı binalar arasındaki gökdelenler şantiyesi.

Herkese 5 kat ona gökdelen

Beka dedikleri işte bu haramı düzen.

https://twitter.com/avras...tatus/1434484189789835266
fetocu kronos haber'e çıkmış kişi.

bu y-chp yalakaları kantarın topuzunu iyice kaçırdı.
Sahte belgelerle 1 yıl doktorluk yapan karının akrabasıymış. Anketlerine güvenmemek lazım neticede kan bağı var.*
Siz nasıl rezil kepaze fikir uşaklarısınız lan. Sahte doktor devlete nasıl girmiş, kimlerin ihmali var bu işte diye düşüneceğinize işinize gelmeyen sonuçları veren araştırma şirketinin sahibinin akrabası diye algı peşindesiniz hala. Ama kabahat sizde değil sizi burada tutan moderasyonda.
feto artığıdır. muhalefetin böyleleriyle dolması bir rezilliktir.
https://www.google.com/se...-wiz#imgrc=rYEntJ6Q28POZM
Chp tarafından mamalanmakla itham edilen anket şirketi sahibi. Halbuki biraz araştırsanız her seçim öncesi gayet isabetli tahminler yapmış. Kabul etseniz de etmeseniz de geliyor gelmekte olan agalar. Hiç kasmayın. Akışa bırakın.
Tutturdugu gibi fena ıskaladığı da olan anketçi.
Kendi sözünü tutsaydı, bu işi bırakması gerekirdi ama yuttu.
Çizmeye çalıştım nasıl olmuş?

görsel
Meral Akşener'e söylemediğini bırakmayan chp anketçisi tip. Ama bunca yaranma çabasına rağmen yine de aday göstermemişler.

sen kiiim, antalya gibi harika bir şehirde vekil olmak kim.
seçimin bir gün öncesinde ankara’da gözaltına alınmıştır.