bugün

(bkz: eşşoleşşek)
her şeyin, herkesin popüler olduğu zaman aralığı vardır. o zaman komik bulduğun şeyler Şu an komik gelmeyebilir. ileride de şu an güldüğümüz şeylere 'Bu ne lan?' diyecekler de olabilir.
Niye kasıyorsunuz aga ya?
e sen gülme amk tamam. Ben gülüyorsam sana ne?
ayrıca bazı şeyler vardır Onlar zamansızdir. klasik adı verilir. sanat adı altında özetlenirse, ilk olmanın verdiği şaheserlik durumdan bahsediyorum.
Charlie Chaplinin yaptığı gibi mesela. Kemal sunal, Şener şen, Halit akcatepe gibi isimler de bizler için klasikleşmiş figürlerdir ve su an beğenilmemesi bu gerçeği değiştirmez.
şu aşırı komik cümleden bile komik adamdır. var sen hesapla.
misvak ve recep ivedik' e gülenlerin anlamayacağı sanat insanıdır.

anlatmaya da gerek yoktur.

anlamazlar.

nato kafa nato mermer durumu.
"Tamam liseli tamam kemal sunal komik değil sen en komiksin, gönlün oldu mu şimdi?" şeklinde teselli verilmesi gereken liseli tespiti.
Götüyle izleyenlerin boş uydurmasıdır.
Sadece komik değildi, halkın sorunlarını da dile getirirdi.
kamal sunal'ın komik biri olmadığını iddia eden kişi beyanı.

ne kapıcılar kralı, ne hababam sınıfı ne de başka herhangi filmi hiçbir yüz kasını hareket ettirmez. ağzını yaya yaya konuşmak veya salak rolü yapmak kimseyi komik yapmaz.
enayiler için komik ama .
her filminde aynı tiplemeleri yapıp baymasından ötürüdür. komik değildir hep salak taklidi yapıp kelime oyunu oynardı. vasatlık bu.
Yan karakterlerin etkisi ile olağandan fazla komik gibi algılanıyor. Mesela Ali Şen'siz bu filmleri düşünün ya da şener şen olmasa mesela veya Şevket Altuğ vs.
Kemal Sunal komiktir ama abartıldığı kadar değil.
bir ak it çomarın anlayamayacağı konularda yapabileceği çok normal bir yorum.
20 yillik troll geyigidir. Baris Manco sisirilmistir, nejat uygur da tiyatrocu degildir.
Cok ilgi istiyorsaniz kendi nickinizle alakali baslik acin da baskasina salca olmayin.
Bunu diyen biri muhtemelen sakar şakiri izlememiştir.
Z kuşağına komik gelmeyebilir. Biz çok güldük zamanında.
Filmlerini defalarca izledim ve de izleyeceğim.hep güldüm ve de güleceğim .