bugün

Tek adam.

Hele bi kafa kaldırsınlar. Alayını kapının önüne koyar.
defalarca seçim kaybetmesine rağmen nasıl halen koltukta duruyor diye düşündüğüm siyasetçi. halen bu adama oy veren maldır açık ve net. yeni isim lazım yeni isim.
miladını doldurdu o gitmesse seçmen başka ülkeye yerleşecek.
danışmanlarının ya da kendisinin kafasını yaşamak istiyorum.
Projedir.
don lastiği gibi hangi tarafa esnediği belli olmayan siyasetçi.
(img:#1415365)
başarısız. hatta deniz baykal'dan bile daha başarısız.
ey kılıçdaroğlu sen kimsin ya ?
Cemaatin chp imamıymışmışmış. Alevi imam. ahuzamhuhauauaha
Biz chp den gönderilmesini beklerken adam chp yi gönderecek nerdeyse.
Helal sana gılişdaroğlu! iyice zayıflat partiyi ki muhalfet olmasın. Türkiye muhalefetsiz yönetilmeye, iktidarlar " oyunuzu paşa paşa bize vereceksiniz nasıl olsa " demeye devam etsinler.
Şimdi sayın erdoğanın başkan olsamda akp yi kimseye bırakmam diyip geri döndüğünüde göz önünde bulundurmak lazım o zaman konu hakkında tartışılabilir.
Her seçimlerde kaybettiği halde pervasızca koltuğunda pişkin pişkin oturan ve utanmadan Televizyonlara çıkıp tek adamlığı eleştiren iki yüzlü zat.
görsel
kendisine hakaret eden heykeltıraşa 12 milyar ceza verilmiştir.

http://www.dha.com.tr/kil...html#.WRV22golTVs.twitter
Ülkeyi tek adam yönetmesin çok adam da yönetmesin. Ülkeyi adam yönetmesin diye meydan meydan gezen lidercik.
eren erdem gibi fetö gazetesinde genel yayın yönetmenliği yapan birini vekil yapınca bitti.
Vasıfsız, kabiliyetsiz bugün iktidar bu kadar baskın haldeyse 1 bu 2.de mhpnin başında bulunan emektardır.Bunların 2 si iktidarın ekmeğine yağ sürmekten başka bir şey yapmamıştır.Hele hele kılıçdaroğlunun partinin üst tabanını salak saçma tiplerle doldurmasını söylemedim bile.
--spoiler--
'Hayatları boyunca FETÖ'yle mücadele eden gazetecileri hapse atıyorlar'
--spoiler--

http://www.dha.com.tr/hay...html#.WRsc9p8_Nqs.twitter
Artık siyasi hayatına nokta koyması gereken chp lideri.
Düz adam dümdüz adam. Önüne koyulan yalan yanlış bilgileri meydanlarda okuyup rezil olan adam. Atatürkün partisinin amk koyan adam. Atatûrkçuleri vatan hainliğine kadar getiren adam.
market bile yönetemiyecek kapasitede olan bir kişidir.şimdi düşünün böyle bir kişinin koca bir ülkeyi yönettiğini hayal edelim allah korusun.

gerçeği bile bile eksilemek gerçekten bu adamı hala destekleyen mallar olduğunu gördükçe gülüyorum amk.
--spoiler--
"Bir dikta yönetimi ile karşı karşıyayız. Sözcü'ye yapılan operasyon Türkiye'ye yapılmış operasyondur"
--spoiler--

http://www.cumhuriyet.com...perasyona_sert_tepki.html
Kemal gılışşaroplu basit sığı saçma siyaset adamı günümüz tipik siyasetçisidir.
Artık bu işi bırakması gereken kişiliktir.
stratejileri yanlış. Yolu yanlış. Ekibi yanlış.
Seçimleri yanlıştır. Kemer belediye başkan adaylığına beceriksiz ve yiyici mustafa gül'ü neden getirdin diye sormak isterdim. Adamı beceriksiz yiyici diye akepe bile almazken.

sen dostum! Devlet Bahçeli'yi de al ve gidin bu memleketten. Biz halk olarak rte ile başederiz.

Atam'ın emanetini yerle yeksan ettin. Siktir git.
güncel Önemli Başlıklar