bugün

sadece durup dururken gülme krizine sokan ekrana çıksa da stres atayım dediğim devlet bahçeliden sonraki en has adamım.
Seçimde kendi partisine oy vermeyi becerememiş bir genel başkan.
gereksiz.
(bkz: memur tipi)
"Ben Recep Tayyip Erdoğan'a, 'terör örgütlerine yardım ve yataklık yapıyorum' diyorsam, bir bildiğim var" diyerek yaptigi büyük gaf.
güçsüzlük.
Merdiven.

Merdiven yukarı doğru gelmesine rağmen geri dönmeyip aşağı inme çabası takdir edilmelidir.
halkla tanışamamış halkçı.
hiç değil, yoktur. çünkü hiç, yoktan iyidir.
Basiretsizlik. Sıfat sıklık. Başkandan çok evet efendim keramet efendim tahtası olması.
belgelerle konuşmaya çalışır lakin belgeler yoktur.
zavallı.
kel bir kafa, ifadesiz bir surat gelmekedir.
Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisinin genel baskanidir. Daha önce SGK' da genel müdürlük yapmıştır.
CHP nin ilerlemesi için sağlam bir muhalefet olabilmesi için istifa etmesi gereken kişi akla gelir.
istemsiz akla gelen düşüncelerdir.

ssk

batak

dersim

tunceli

gaf

gif

devlet adamlarına hakaret

23 nisan

yılın gafı

günün gafı

kaset

pensilvanya

tape tape

fetullah gülen

chp

vss
yürüyen merdivene ters binmek. Nasrettin hocanın fıkralarına yeni bir yorum getirmiştir şaşırtmamış bir harekettir...
gülmek afedersin.
Kemal Kılıçdaroğlu denilince akla kemal Kılıçdaroğlu gelecek başka kim gelecek abi Kılıçdaroğlu mu adamda kemal Kılıçdaroğlu vasfı yok bi kere.
Çok vasıflı bir abimiz. Her yerinden vasıf fışkırıyor . Hatta o kadar ki adını soy adını vasıf vasıfdaroglu yapsa yeridir. Vasıfını vasıflattıgım...
uzlaşmayı kendi fikirlerinden ödün vermek sanan yeni akp li. gerçekten çok yanlış yaptın kılıçtaroğlu. sempati duyduğum biriydi ama cidden bu kabul edilemez bir şey. akp ile uzlaşmak demek kendi partini, kimliğini yok etmek demektir. senin fikrine de, sana da gram saygısı olmayan bu insanlarla bir araya gelmeyi uzlaşı diye seçmenine yutturmak da saçmalıktır.

bence artık gitmelisin. ayrıca seçim barajı kalksın.
görsel
muhterika
cıvıklık afedersin.
Bi gulme geliyo amkfjfjrjwmfndjsisjd.
ulu önder. gerçek demokrasi savunucusu.