bugün

(bkz: vay anasını)

bu nasıl bir körlük arkadaş. adamlar kol kola hırsızlık yapıyor, kendine dindar diyen insanlar ellerinde şantaj kasetleriyle dolaşıyor, birileri olanı biteni saklamak için emniyet müdürlerini görevden alıyor...

birbirine kol kanat geren hırsızların ne oldukları ortadayken bunlar kefen giyiyor.

helvanızı ben yaparım. en fıstıklısından.

yeter ki ölün lan.
allahuekber nidalarıyla hemde.
iyi uçuşlar.
recep'i yarın kızılay meydanında asmaya götürseler arkasında yürüyecek 2 kişi çıkmaz..

bu hötöröfleri de ya ortada göremeyiz yada tabureye tekme atmak için sıraya girmiş olurlar...

(bkz: inş cnm yha)
Kefeni giymeden once bezini cikaran cocuk nidasi.
yavşağıntakendisinden beklenecek yavşaklıktır.
(bkz: akplilerin allah kelamına ters düşmesi)
bu kadar koru koruna bagli olmak nedir ya babanizin oglu mu basbakan ki kendisi babasinin oglu olsa da tanimayacagini soyluyor ya hadi hayirlisi .
Gelin kafirler.
Yalnız gelmeden önce birleşin. Sonra topunuz tüfeğiniz neyiniz varsa geri koymayın.
Biz giydik kefenimizi. Helallik aldık. Ölümden zaten hiçbir vakit korkmadık.
Gelin pis kafirler. Yalnız gelmeden önce birleşin. Üç beş milyonla gelirseniz burnunuza ossura ossura işinizi bitiririz. En az 100 milyon gelin gelecekseniz.
yazıklar olsun denilesi durum.

adamlar hunharca hırsızlık yapıyor bunlar hala yedirmeyiz diyor ya. insanlığınızdan utanın lan.

ulan ülkeyi pkk ya peşkeş çektiler. ses etmediniz.
doğuda yapılan ve müslümanlar cayır cayır öldürüldüğü her savaşa çanak tuttular. ses etmediniz.
dişinizden tırnağınızdan arttırdıklarınızı çaldılar. akladılar. ceplerine indirdiler. ses etmediniz.

söyler misiniz bana siz nasıl insanlarsınız? ulan cebimizde kaliteli bi yerde yemek yiyecek para yok adamların odasından milyonlar çıkıyor. hala savunuyorsunuz. adamlar kul hakkının dibine vurmuş. nerede lan sizin müslümanlığınız?

son olarak;

yapan kadar görüp susan da günahkar.

şimdi siktir olup gidin.
aklı olan bir genç için acınılası bir durum. başbakan da kefenini giysin, sonra topluca siktir olup gidin bu dünyadan.
-ya allah bismillah allahu ekbar!!
+kanka o şeyleri aldın mı?
-neyleri kanka? alllaaaahu ekbar!
+lan anlasana işte lan. kefeni diyorum kefeni.
-heee aldım kanka aldım. ya allah bismillah ...
iki dedesi de istiklal savaşı şehidi kendisi gazi komşuları bordo bereli amca çocukları derebeyi yan komşusu ingiliz lordu olan birinin beyanıdır.

cisiz krays...
yeni model cepli kefen siparişi veren yandaş sloganı.
ama ne yazık ki öbür tarafta da yine makarnaya talim.
%50 ye anca o düşüyor zira.

edit: genç kefenciler rahatsız.*
(bkz: kefen demedim kavas demiş olabilirim).
Tam bok yoluna gitti niyazi durumu.

Panpa, kendine gel, hırsızlar, dolandırıcılar için kendini feda etme.*
bi yanlis olmasin kefenin cebi yoktur. hirsiz dedigin cuvalla hadi hic olmadi ayakkabi kutusuyla gezer. dedigim sahtekarlarin hirsizlarin yeni slogani
ne içtiysen bize de ondan getir denilesi kitlenin sözü.

iyi kafa yapıyormuş.
ülkenin geldiği hali görmemize neden olan hede, hüloğğ.

cahil cühela insanların götüne giren şemsiyelerin farkına varmadığını gösterir.
(bkz: kefenimi giydim odamda bekliyorum)

işte bunlar hep fantezi işte bunlar hep nekrofili.
Oradan bir koltuk da bana ayır. Düşmanların darwini varsa bizim de inancımız var. Başbakanın yanındayız.
(bkz: her boku israil den bilmek)
şu kefen bir işe yarasa bari.

amerika israil operasyonuymuş, ne aracılığıyla? cemaat diyorlar. peki cemaati böyle besleyip büyüten kimdi? akp kurmaylarına akp, "ne istedilerse verdik, emniyet ve yargıyı onlara bıraktık daha ne istiyorlar" diyen akp kurmayları idi.

demek akp, amerika ve israil uşağı bir yapılanmayı besleyip büyütüp, yardım ya yataklık yaptı. e bu da suçtur değil mi?
giyilen kefenlerin islami inanışın ve tatbikin aksine cepli olduğu bariz net olan söylem.
(bkz: senin kefene cep dikmişler akılsız şakirt)
(bkz: sabri bey ne yapıyosunuz)
(bkz: kefen giydiren başbakan)