bugün

Ay ben uyurken ezmekten korkarım.
Bizimkinden tecrübe ettiğim kadarıyla her zaman sarılma mesafesinde durmuyorlar. Yani alıp yamacına yaklaştırırsın ve bir süre sonra uyudu zannedersin ama kalkıp az öteye gider. Genelde baş yada ayak ucunda uyuyor bizimki. Ezilme ihtimaline karşı önlem aldığını düşünüyorum. insan gibi olmasalar da belli ölçüde zeki hayvanlar.
dünyanın en huzurlu şeylerindendir. benimki her sabah yanıma gelir. başlar nazlanmaya. boynunu, göbüşünü açar. ben de uyumam aslında. öper öper dururum. öptün öptün yoksa gün içinde zor.
Tüyleriyle birlikte uyumak bu yaz günü tam bir eziyet ama uyumak için beni seçiyor ya kerata, duygulanıyorum.
Zıplar kaçar uyumaz sizinle.
Benim kedimin karakterinden dolayı yapamadığımdır. O daha çok yatağımın dibinde yatar aklı sıra beni korurdu. Çok Özledim şerefsizi.
tüylerden dolayı kansere sebebiyet verecek durumdur. gerçekten acınası durum..
kedinizin aşılarını ve paraziter uygulamalarını sektirmeden yaptırıyorsanız herhangi bir sorun teşkil etmeyen eylemdir. ayrıca yaz aylarında hiç çekilmez evet.

kedi tüyü kanser yapmaz arkadaşlar ama hayvanda parazit varsa size geçip çeşitli sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. bu nedenle aşı takvimini sıkı takip etmeniz gerekir.
Habersiz geldi kıvrıldı battaniyeye horlaya horlaya döne döne uyuyor.
ileride başa bela olacaktır benden söylemesi.

benim teyzemin gençken yaptığı hede ciğerine kıl kaçmıştı yıllarca çekti siz siz olun kediyle yatmayın.
sabah aşırı dinlenmiş ve bütün stresinizden arınmış şekilde uyanırsınız, kediler bütün negatif enerjiyi emiyor...son 1 senedir kedimle birlikte uyuyorum...
beni strese sokan eylem. kendi yatağımda nefes bile almaya çekiniyorum hanımefendi rahatsız olmasın diye. her sağa sola döndüğümde bana "senin yapacağın işi skym" bakışları atıyor ince narin nazenin yavrum benim. en sonunda eytere bea deyip halıya yatıyor. senin kahrını çekeceğime gider yerlerde yatarım mesajı veriyor olabilir.

gel kız kurban olduğum yatır gibi sabit duracağım söz.
kedi yatağımda yatıyor ben salonda yatıyorum. konuyla ilgili söyleyeceklerim bu kadar.
yaslandığı yerin bir süre sonra alev alması ile sonuçlanır. kedim diz eklemimin arkasına yatardı sürekli yaslanıp. bir gün çığlığıyla uyandım, dönerken 2 bacağımın arasına almışım.
görsel
Şeref yoksunu eve gelirse, birlikte uyuyacağız ama eve girmiyor. Evet.
Ben ilkokul 1’deyken smokin desenli toxedo’muz vardı, lan böyle deyince ibne işi oldu amk, işte Dalmaçya desenli tekir işte, beraber yatardık, şimdi british shorthairimiz var, bize bi metreden fazla yanaşmıyor namussuz.
hahaha japon kızdı.
çok kalitesiz uyku 20 kere uyanırsın nasıl katlanıyorlar bilemiyorum.