bugün

https://www.change.org/p/...no_msg&fb_ref=Default

imzalayıp yaymamız gereken kampanya.
Sözlükte siklenmesi gereken kampanya.
tepki verilmesi gereken kampanyadır. bir kez de iyi olan birşeyi yapın mk. bi imzayı çok görmeyin
her insanın insani görev olarak katılması gereken kampanyadır.
direk farklı farklı mailllerden ve arkadaşlara yollanarak siklenmesi gereken eylem.
cok az bır kısı kalmıs sanırım. lütfen biraz daha oy.
Tüm canlıların haklarını tanıyabildiğimiz sürece insanız doğayı ve canlıları katlederek değil. insan olmayanları da aramızda barındırmamak adına imzalamalıyız paylaşmalıyız...
Hayvan ! Diyesim var fakat güzelim masum hayvanlara hakaret etmis olurum. Aşagalık umarim sende öyle ölürsün imzalayalım lütfen.
Hemen imzalanacak bir kampanya. Ya nasıl bu kadar vicdansız olabiliyor milletimiz ?? Hiç mi için yanmadı be adam.
Nedense imzalayamadığım kampanya.
Ben imzalayamadım siz imzalayın bari. Başlığı düşürmeyelim. Bu orospu çocuğu ceza almalı.
Takilmasi gereken kampanya.
hayvanlara zarar veren ölümüne sebep olan kişi sadece idari para cezası ile cezalandırılıyor. kanun koyucuların ve mecliste insana benzeyen bok kafalıların ne kadar gaddar ve insaniyetten yoksun olduğuna delalet eder. (bkz: AY md.2 Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan,demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir.(yersen tabi))
polis zaten peşine düşmüş, muhtemelen yakalanıp 50 kağıt ceza alır bırakılır. kanunlar malesef yetersiz hayvan hakları konusunda. ama change.org sitesine gelirsek eğer, belki 100 ayrı şey imzaladım burada bir skim olmadı. insanların imzaladıkça vicdan rahatlattığı ama imzaların bir b.ka yaramadığı bir platform burası.

hayır tekrar söylüyorum, polis zaten peşine düşmüş, e bu çocuk yakalanacak demek ki, yani yargılanacak. e o zaman imza niye? cezasını mı arttıracak bu imza. delikanlı adamsanız, bu kadar üzüyorsa sizi, sizle aynı şehirdeyse mahkemesine gidersiniz bir güzel haddini bildirirsiniz orada yakalarsanız. benim şehrimde görülsün mahkemesi, gitmeyen şerefsizdir. aha bunuda diyorum.
Zevk için can alana tepki verilmeli ama ben tepkinin yasal olmaması gerektiğini savunuyorum... Yine de bir imza vermeli...
Attğım imzayla destekçi sayısı 1326 ya çıkmış imza kampanyasıdır. O vahşinin hak ettiği cezayı almasını istiyoruz.
herkesin destek vermesi gereken kampanya. cezasız kalmaz umarım.
ivedilikle imzalanmıştır.