bugün

görsel

Bu görmüş olduğunuz kedimize isim ariyorum. Yaklaşik bir yıldır bizle ama hâlâ gel buraya pisi, git şurdan pisi pisi, siktir git lan yavşak, ne bakıyosun mına koduğum gibi nidalara maruz kalıyor.

Bugün geldi bana derdini açtı "abi valla ağırıma gidiyor.Yani bak şu halimle bana şerafettin deseniz sevinicem. şerafettini de geçtim stabil bi küfür etseniz ona da razıyım, ama yok arkadaş babası ayrı cocuğu ayrı küfur ediyor.Biri geliyor pezevenk oluyorum,biri geliyor kahpe oluyorum. La biri de demiyor ki bu kedi kendi kendini mi satıyor?"

Hem kedim için hemde gelecekte başka kediler için konulabilecek isim önerilerini bekliyorum.

edit: kesinlikle bu başlıktan bir isim seçip sizinle paylaşacagım

edit2: Bu arada Kedi dişi. özelden de yazan var ama sözüm geçerli burdan bir isim sececeğım.

son edit:Kedimizin adı sipsi olmuştur. sürekli söyleyince si psi psisis psi psi psi oluyor. isim babasi kral macbeth gelip pazar günü kulağına ezanıni okuyacaktır. saygılar.

bi emin de olamadım iyi isimlerde gelmeye devam ediyor.
(bkz: dayı)

8 yıl benimle yaşayan ve kaybettiğim kedinin ismidir. Yakışır.

görsel

Ek: Madem kedi dişi niye şerro diyorsun kardeşim. Gb...

Madem dişi hala koy bari adını. Halo dersin.
Baya karizmatik bir duruşu var küheylan olsun.
galina.

kadehimi galina'ya kaldırıyorum. istersen kulağına take me to church söyleyip ismini fısıldarım.

bu akşam galina'ya içelim.
'senin adin kemal olsun' de kediye.
Oranj olabilir aga bence güzel.
Şerafettin.
Minnak değil abi bürol ü ile tamam mı ?
(bkz: fırıldak ailesi)
Bal. Pek tatlıymış kereta.
Başlığı kendime isim arıyorum diye okuyup bunu da mı görecektik diye girdim buraya höh ya. Mır olsun adı mır.
saldıray
Domesticus olsun.
Edit: pardon felis olsun. kedi anlaminda
Bal fena değil sanki ya?
Sikini koy. Çağırması çok zevkli olur: Geh sikini geh pispispispis sikiniiiiiiii gel buraya sikini ehehehhe.
erkekse hakkı olsun. ben kedime çokhareketli olduğu ve sürekli yerlerde süründüğü için captain commando ( komando yüzbaşı) koyacaktım ama veteriner hekimin asistanı telaffuz edemez diye koymadım.
'şiraze' olsun.

fena mı? birbirinize bağlanırsınız bu vesileyle.
(bkz: Heathcliff) olsun.
kendime isim arıyorum diye okuyup bu ne ya diye girip kedisine isim aradığını öğrendigim başlık.
Zıpır adını şuraya bırakıp çıkıyorum.
Aytekin koy, bizde vardi 8 sene yasadi iste adi da aytekindi. Salakti falan ama masaya yumrugunu vurdu mu dinlenirdi sozu. Adi aytekin olan kedi adamdir. Piclik gelmez ondan, mahallenin disi kedileri pesinde kosardi heyt be
(bkz: satanist kesen psikopat kedi)
Miyavettin.
suphi.
ya da peygamberimizin kedisinin ismi olan müezza.
bast.

entry mısır'da.
Sebastian koy lan. Sonra da dersin ki "o değil de Sebastian, bi çay koy da içelim." eheheheh. Evet.
neden zeze koymuyorsun?