bugün

mart ayını iplemeyip sapıtmayan kedimin gay olduğunu düşünmeme neden olan sapıtma takvimi günlerinde olmamız.
arkadaş ne kedisi ne köpeği bütün mahkulat şaşırdı. dünyanın sonu yakındır. bu gün bi kedi geldi yanıma miyavvv miyavvv... lokmam ağzımda düğümlendi, kopardım bir parça attım kokladı kokladı gitti. şimdi bu nedir arkadaş ? la dünyanın şirazesi kaymış kaldı ki kedilerden bilindik davranışlar bekleyelim...

tanım: her şeye rağmen iç güdüsel davranıp gereğini yapan kedidir. dokunmayınız...
normal zamanlarında yanına yaklaştırmayan sevmeye kalkınca elimi tırmalayan yavşağın bugünlerde kendini sevdirmesi.
(bkz: algıda seçicilik).

hayvanlar doğalarının gereğini yaşıyorlar işte.
insaf, 11 ay sen ben yapıyoruz. bırakın 1 ayda onlar yapsın. geceleri dışarıdan gelen bebek ağlaması sanılan seslerinede katlanacağız artık.
akp döneminde olmuştur.
(bkz: sapığız) (bkz: sapıksın) (bkz: sapıksınız) hayvanların bi mart ayı var rahat bırakın yav.
(bkz: mart ayı dert ayı)
http://galeri.uludagsozlu...p%C4%B1tmas%C4%B1-403669/
bizim mahalledekiler için gerçektir efendim uyutmuyorlar yahu.
uzun beyaz bıyıklı bir kedinin gözünü esmer bir kıza diktiğini gördüm, sadece gözünü dikmesi esmer kız için büyük şans.
gece seslerinin fazla çıkıp uyutmaması. duyanda bebek sabaha kadar ağlıyor sanar.
kedilerin gangbang yaptığının kanıtıdır.
(bkz: martta aşk bir başkadır) kedilerin camı yok mu ? .
(bkz: on bir ayın sultanı)
kedilerin mart ayında her zamanki gibi yaptığı olay. vatandaşın ilk defa oluyormuş gibi yaygara yapması gereksiz allah bu aylarda çiftleşme vermiştir. insanların bundan rahatsız olması enteresan.

bir sineğe can veremeyen insanlar üreme vasıtasıyla kedilerin yaptığı eylemi bizlerin bu durumu hoşgörüyle karşılamak gerekir. normalde kedilerin bağırarak birbirine kur yapması insana haz veriyor. balkondan izlerken keyif veriyor. senede sadece 3 veya 4 gün süren kedilerin, çiftleşme olayını bırakalım rahat yaşasınlar.
seçimlerde trafoya girmekle suçlanmalarının ardından gelişmiştir.