bugün

oyuncak kedinize * fiziki şiddette bulunurken uymanız gereken tavsiye niteliğinde* yönerge ve hususlardır.

--spoiler--
kediye öyle koşarak tekme atmayın. bu tarz bir acemilikle ancak avucunuzu yalarsınız.

kediye önce yavaş yaklaşacaksınız, bir yandan da elinizi gösterip "pisi pisi" diyeceksiniz. aklını çeleceksiniz hayvanının. kaçmakla kaçmamak arasında kalacak.
--spoiler--
-durup, ben insan mıyım diye düşünmek.
zavallı hayvandan ne istenir ki? tekmelemeyi geçtim birde dikkat edilecek hususlar adı altında tavsiye veriliyor ilginçtir.
dönüp acaba beni siker mi? diye düşünün. zira görüş alanım içinde yaparsanız sikerim.
uzak doğulu kung-fu üstatlarının öğrencilerine hız alıştırmalarında verdikleri ilk egzersizdir. kediyi kekleyen ya da hızına yetişip onu tekmeleyen, hız konusunda olgunlaşmıştır. *
edit : bastığınız her ekside bir kedi tekmeleyeceğim amk.
dikkat edin de tırmıklamasın.

peşin edit: ulan şerefsizler... masum hayvanları ne diye tekmeliyorsunuz. sizi bulursam tekmelemezsem en adiyim!
görsel
Agzi yuzu s.kilesi yaratigin yaparken dusunecegi hususlar.

Modlar, hakaret diye silmeden once nickimin anlamina bakin.
etrafta hayvan seven birinin görüp hayatınızı sikmesi. ki inşallah sikmekle kalmayıp maddi olarak da bişeyler yapar çünkü laftan sözden ve hatta niye dayak yediğinden falan pek anlıcak türde mallar değildir bunu düşünenler.
hayvan sever var mı diye dikkatle bakılır, yavaşça yanına yaklaşılıp hızla vurulur.
(bkz: en iyi kedi ölü kedidir)
Biraz yavaş vurmak.
Onlar da canlı sonuçta.
Biraz hafiften vurmak gerek.
Benim gibilere denk gelme.
Şakası bile olmayacak bir konu.

Her canın yaşam hakkına saygı duyulmalı. Faydalı olamayacağınız yerde zarar vermemeyi seçiniz.
Adamın bacağını götune ters sokarlar dedirten olaydır. Tavsiye edilmez. En azından psko şahsiyetler için dayak bir sanattır. 2 ay sıvı ile beslemeye yol açabilir.
Ulan bi görmüyorum ki şöyle hareket yapanları. Bi bana denk gelin de size öğreteyim neresine vurunca ne kadar havada süzülünüyor.
köpek varken gariban kedi tekmelenir mi denilen başlıktır. kedinin kimseye zararı yok, itler ise hav hav hav başımızı mikiyorlar, koyacaksın tekmeyi kıçına...
Ananızı sağlam biyere kapatmanız. Bulursam affetmem zira.

Zira mı?
Cani! insanlığını yitirmiş yaratık! Bir hayvan sever olaraktan sakın karşılaşmayalım. Neler olur bilemiyorum.
Sizler nasıl aşağılık varlıklarsınız ki bu tarz başlıklar, yazlıklar yazma hakkını kendinizde görüyorsunuz? Kendinizin tekmelendiğini düşünün. Şu canlıların hiç değeri yok gözünüzde.. Hiç mi sevgi kırıntısı yok içinizde?Koşulsuz sevgi nedir bilmiyor musunuz? Düşünmeden sevgi ne demek? Bunları sadece o canlılardan öğrenebilirsiniz. Adiler.
Mümkünse ben gormeden yapın yoksa aminiza korum evet ciddi korum .
kediye temas etmemesine dikkat edin.

niye tekmeliyorsunuz olm manyak mısınız?
Cehennem e bilet alıyorsun dikkat et. Ama bunu yapan bir ateist se Allah korkusuda olmadığına göre nefsi ne istiyorsa yapabilir tabi. Yaparda burası Türkiye görürlerse adamı oyarlar.
tekme atarken etrafta portatif var mı yok mu ona dikkat edin. eğer oradaysa topuklarınızı kurşunla doldurur.
"kedi tekmeleyenleri tekmelerken dikkat edilmesi husular" olarak değişim talep edilebilecek konu.