ipeksi tüyleri olan bu sevimli hayvanı okşamaktır.
diğer insanları rahatsız eden harekettir.
kedi sevmek. inanılır gibi değil.
kedi daha yeni doğmuş ise daha çok eğlenceli olan eylem.
sol framede görünce satanist duygularımı şaka lan şaka.* güzeldir vesselam ama kediden korkan da çoktur hocu. niye korkarlar anlamam...
genelde çirkin ve APtal kızların 'abartarak' yaptığı eylem. yahu kedilerin sevimliliğine bakıp kendilerini de sevimli mi sanıyorlar anlamıyorum arkadaş?! çirkinsen kedi sev, müthiş slogan olur he.
büyük bir keyiftir, seven kişiye ve sevilen pisiciğe mutluluk verir.
ayakla ve ayakta yapılabilir. sokak kedilerini mıncıramamya seviyorum kerataları.

editekmelemedim ; yanlış anlaşılma olmasın.
kendileri ozellikle suratiniza bakip mir mir yapiyosa mutludur ve emin olun sizi de mutlu eder.
candır, canandır. o sevimli yaratığı kucağa alıp tv karşısında pineklemek. paha biçilemez.
her an "ğkııı" sesiyle birlikte elinizde bir kaç çizik olmasına neden olabilecek bir eylemdir.
okulun bahçesinde kutu içinde yaşayan küçük tüylü hayvanları deli gibi sevmektir.kucağınıza alırsınız;çok sıkma tırmalar sözleri eşliğinde;oysa hayvanın zarar gelecek ve gelmeyecek kişiyi ayırdettiği gibi saçma bi his vardır içinizde.okşamaya mıncırmaya doyamazsınız.heleki siyahlı beyazlı minik yaramaz bi kediyse off..
(bkz: sen aşırı derecede sevimli bir şeysin)
insandaki elektriği alan eylem. böyle onun o minik kafasından kuyruğuna kadar okşamak, çenesinin altını kaşımak, mırıltısını dinlemek...
tırmalanmayı göze almaktır. zira ben tırmalanmaktan ürktüğüm için kedilere pek yanaşamam.
-tabii ki zarar vemeden- vahşice yapıldığında* acayip zevkli olan eylem.
işi bir adım daha ileri götürüyorum..

orospu çocukluğudur..
kedi sevilmez, sikilir.. siyam olsun, iran olsun, tekir olsun sokakta ne tür gördüysen artık ohhh..
kedi sevmek, bir müddet sonra kedinin kendini sevdirmesi olayına dönen bir süreçtir. bir kez el sürmeye görün, o gelir her yerinize sürünür. bencildir ama sevimlidir.
yenı dogmus annesınden ayrı bır kedıcık ıse sabah boynunuzla omzunuzun arasından bacaklarınızın kollarınızın altında olacak canım hayvandır.anı hareketlerınden korksanızda cok tatlıdırlar.kahvaltı yaparken peynır uzatırsınız kucagınıza zıplar hem bısıy yapamazsınız hem korkarsınız .ama beyazsa pamuk gıbıyse pamuklara sarar sarmalanır.
Dünyanın en minnoş en tatlı canlılarından birini sevmektir.
Hayatta en buyuk mutlulugu tum bedeninizde hissettiren tek... Hmm... Tek zimbirti.
Hosnutluktan tirnallarini gecirmesiyle cigligi attigim eylemdir.
2 gündür sokakta yaptığım eylem. Tek korkum üstüme atlamaları, tırmık atmaları. E sonuçta köpek değil bu ne yapacağı belli olmaz. Boynunun arkaları, vücut üstü, başı hoşnut olduğu yerler. Kuyruğa dokununca hoşnut olmuyorlar. Boynunun arkasını severken elinizi gırtlak kısmına getirin ses telleri titreşmekte olur, bu da sevindiğinin göstergesidir. *
Süper bir şey, kedileri çok severim temiz hayvanlardır, uysal olduktan sonra en ideal ev hayvanlarından biridir (ördek yavrularından sonra).
Benim tarafımdan biraz abartılarak yapılandır. Kendimi kaptırınca kedinin kafayı bir sağa bir sola... Ama hoşlarına gidiyor herhalde kızmıyorlar.
yerde yuvarlanmaya ve ayağınıza sürtünmeye başaldığında onu sevmenizi istediğini gösterdiğini düşünüyorum.

görsel