bugün

insanların nankörlüğünü görmeyip de kedilere nankör onlar sevmem demeyen insandır. yumuşacıktır kediler ve sevilmelidirler.
insan sikmeyeceği eşeğin altına taş koymaz atasözümüze binaen bir çıkar doğrultusunda sevgi besliyordur muhtemelen, çünkü kedi gerçekten en nankör havyanlardan biridir. satanistleri daha iyi anlıyorum şimdi. *
çok sevimli hayvanlar olan kedileri seven insandır. bir kere kediler çok komik hayvanlardır. merekları yüzünden salaklıklar yaparlar. ayrıca anlamsız davranışları vardır ve çok komiktir. kendilerine ait koca bir dünyaları vardır, sizi sallamaz tavırları vardır.

ayrıca köpekleri de seven, inekleri de seven, kertenkeleleri de vs vs vs seven insanlar da mevcuttur. bu kişiler hayvanseverdir. ağacı, otu, böceği de sever. camda vızıldayan sineği alıp dışarı atar, suya düşmüş örümceği çıkarır kuru bir yere koyarlar. ayrıca hayvansever kişi insanı da sever. yani sonuç: kedi seven insan çok iyi insandır, kıymetini bilin.
Icinde insan sevgisi bulunmayip bu acigi kediye yonelterek kapamaya calisandir.karnindaki veled-i zinanin yasamina dusunmeden son verir,kediyi annem yavrum diye sever,kedi icin aglar.boylesini de gordum ya daha da gam yemem.alayi boyle.
hayatın gerçek lezzetini kalitesini ve, inanılmaz sevgi
yaşayacağı hele yorganın içinde beraber yatıyorsanız süper haz alacağınız güzel bir aktivitedir.
kedi seven insanı tanımasam bile severim. kedi beslemek çok zordur ve sabır gerektirir. eğer bir insan uzunca bir süredir kedi besliyorsa, ondan zarar falan gelmez.
lan açmayın kedili başlıklar allahın belaları. daha 3 gün önce köpekler tarfından öldürülen kedim aklıma geliyor. kan izlerinden takip edip cesedini dahi bulamadığım eve dönmeyen kedim. susun lan şerefsizler.
ponçiriktir.

olsa da yılışsa kedicik.
http://onedio.com/haber/h...-25-sihirli-kaniti-330699
Bazıları değişiktir.
Nerde pasaklı kedi görseler "ay canım yerimm" gibi sözlerle Kedilere sokulur, okşar, sever ve fotoğraf yalan çekerler. Uyuz olurum nefret ederim.
şimdi olsa da kucağımda mırıldaya mırıldaya uyusa.
En asil duyguların insanıdır. insana zarar gelmez kedi seven insandan.
benimdir. canlı peluş işte negzel. valla meriçliğine yapmıyorum .
kedi besleyerek karı kıza nasıl hava atılıyor çok merak ediyorum zira 3 senedir evimi bir kesiyle paylaşıyorum ve hava atacak bir materyal üretemedim henüz.

neden kesi besliyorum, çünkü çok yalnızım...evde benim dışımda bir canlının daha olması iyi geliyor...üstelik köpek gibi gürültü de yapmıyor...