bugün

Ben genel olarak hayvanları severim ama kediler bütün hayvanlar icinde aile olarak en çok sevdiğim tür.

Beni yemeyeceklerini bilsem ve maddi durumum evde aslan beslemeye imkan verse yani böyle kendi doğal parkım milli parkım ya da adam olsa hiç düşünmezdim.

Balon dediğiniz hayvan sizi 3 saniyede hasat eder haberiniz olsun. Benim kedim 3 erkek veteriner bitirdi.
https://www.youtube.com/watch?v=mL3cKY1ptlw
Sen yine de öyle deme istersen.

Çünkü bazıları harbiden karizmadır.

görsel

Pek sevmem bende ama bazıları gerçekten süper.
balon kediyi buldum buyrun.

görsel
Saçma bir söylemdir. Zira kedi gibi bir hayvan yaratılmış olanlar arasında en şirin hayvan denebilir.
kesinlikle katıldığım önerme!
Önce o eli bir indir!!

görsel
Doğru bir tespit. Kediler şişirilmiş bir balondur.
görsel
kedilerin de çok tınıydı çünkü.
görsel
Daha önce birileri gelip hayvanı öyle çağırıp tekmelemişlerdir de ondan şartlı reflex göstermiştir size hayvancağız. Bir nedeni vardır.
görsel
Sen bana nasıl balon dersin ya.
görsel
Kedilere kurban olun.
görsel
görsel
hiçbir abartı kediye hakkını teslim edemez.
Dünyadaki en vahşi, en yok edici ve tüketici varlık olan insan çok matah bir tür ya sanki gelmiş burda saçma sapan başlık açıp altına da iki ağız ishali yorum döşüyor.

Kedilerin de çok umrunda zaten senin bu beyanın. Kedilerin hiçbir şey umrunda değil, dünya üzerindeki en umursamaz varlık onlar. Kediler yalnız bu yüzden bile sevilir.

Kedi balon bilmem ne diye bok atacağınıza her gün dışarı adım attığınızda sizi hayattan soğutan, görgüden yoksun insanlar için çenenizi yorun. En azından kediler veya başka hiçbir hayvan sizin hakkınızı yemez, sırtınızdan vurmaz, dedikodunuzu yapmaz. O yüzden şimdi bu mal beyanlarını alın ve kedilerden uzak durun!
(bkz: bullshit)
Bi kediyi bulastırmadığınız kalmıştı sımdı tam oldu.
Sanki biraz öyle...
görsel
Doğrudur.
Sokak kedileri ve yavru olmayanlar tatlı değil ama dünyanın en tatlı varligiymis gibi muamele yapılıyor.
içi sıvı doldurulmuş balon.
Abartılmış jelibonlar da olabilirler.
görsel
abartırım kardeşim. kimseye zararı yok şu kedilerin.

uysal köpek ve saldırgan köpek ayrımı yapamayıp birçok insanın ölümüne sebep olan kurt kırmalarını abartanlar milli güvenlik sorunu olarak karşımızda dururken kedileri abartmak bir sorun olmamalı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar