bugün

Kalın kaşlıdır.
inceltmediği sürece alması normal olan erkektir...
erkek dediğin şöyle olur, kadın dediğin böyle olur...

arkadaş biz o kalıplarda yaşamıyoruz.

tanım: ortasını almakta sakınca görmüyorum ki ben de alıyorum. yanlız bokunu çıkartıp inceltmeyin hemcinslerim. cidden felaket duruyor.
(bkz: mahsun kırmızıgül)
(bkz: özcan deniz)

çok çaba sarfetmişlerdir bu konuda. sadece kaş değil, saç kaş arası bayağı bi uğraşmışlıkları vardır (gençlik hallerini biliyorum).
sırf birileri çirkin söylemlerde bulunacak diye hiçbir erkek tek kaşla dolaşmak zorunda değil. (bkz: sizene benden)
Tam bir iticilik abidesidir. Durup düşünüldüğünde cevap bulunamaz. Neden yapıldığı anlaşılmaz. Ama zaten bu dünya da neyin nedenini açıklayabilmiş ki insanlar.
ben almam alana da mani olmamdır.
not: tek kaş spor'lu.
kalın veya birleşik kaşlara sahiptir. aldırması normaldir. allah'tan incecik kaşlara sahibim ha.
Küpe takarsın ibne olursun, kaş aldırırsın ibne olursun. Renkli pantolon giyersin ibne olursun, kısa pantolon giyersin ibne olursun, saçlarını rampa yaparsın ibne olursun, saç uzatırsın ibne olursun, babet çorap giyersin ibne olursun, herhangi bi eşyan pembe olur e yine ibne olursun! Yani demem o ki sevgili çomar arkadaşlar; sizin içten içe köpek gibi yapmak isteyip baskılardan dolayı yapamadığınız şeylerin hepsini ibnelik adı altında toplayıp içsel bi intikam alma peşinde olduğunuzu adımız gibi biliyoruz. Boşuna o götünüzü yırtmayın, biraz cesur olun, sadece kendiniz için yaşayın ve bu dünyaya sadece bi kez geleceğinizi unutmayın. Dolu dolu yaşayın ulan! Kısıtlamayın oğlum kendinizi. 'Bugün varız yarın yokuz' sözü sadece yaşlılar için söylenen bi söz değildir bunu da unutmayın. Aynaya bakınca beğeneceğiniz sıfatı inşaa edin. Başkalarının eleştirilerini dikkate alirsanız o zaman maymun olursunuz, Küpe takıp kaş aldırarak değil. Modernliğe bu denli düşman oluşunuz gelişmemiş birer çomar olduğunuzu gösterir bunu da çıkartmayın aklınızdan. Ha yeri gelmiş iken şunu da söyleyeyim; tüm bunları yapmadan da kendinizi iyi hissediyorsanız, aynada gördüğünüz insanı beğeniyorsaniz başkalarına saygı duymayı öğrenin. Bakın burası önemli, saygı duyun!
Sözlüğün seksist yazarlarını ele veren başlık!
Ne yani almasinda tek kaş mı dolansin aferin ona.
şimdi arada bir ortasını aldırmak temizlik bana göre.

ama yanlardan altlardan üstlerden alınca bu biraz meyil var demektir.

(bkz: bağcılar çocuğuyum her yerde tıraş olurum)
Çok aşırı kötü olmadığı takdirde almasına gerek olmayan erkektir.
Erkekliğini unutmuştur. Ağda da yaptırır. Evet.
Tek kaş oluyorsa ortasını alsın bir zahmet.
Bakım yapıyordur kendisine. Tek taş olmaktan iyidir.
Martı olmamak için kaşının ortası alır tamam onu anlarım ama inceltiyorsa ne bileyim erkeklikten çıkmak için 1. adımı atmıştır.
Tek keLime iLe:
Iyy.
kaşlarımın ortasını alıyorum. alsam bi dert almasam dalga geçicekler. nabalım biz amına koyayım ?
Eğer çok fazla dağınıksa toparlanması amaçlı aldırılabilir bence.
almasada hanzo diyip dalga gececek oldugunu bildiğinden alıyordur.
Alınmış kaş, alınmamış kaştan iyidir. (bkz: arıza adam)
Erkek demeye bin şahit isteyen tiptir. Evet.
(bkz: kerim asteğmen)

Dalga konusu olan erkektir.
Yakışanı görmedim.