bugün

görsel
tost ekmeği görünümlü bir yatağı varsa o kız kesin kaşardır.
görsel bu yatakta uyuyan kız kaşardır.
Ayi amk hepsi okuzlere layik.
Uzaktan tüm erkeklerle sevgili imaji çizmesi. Sorsanız "Ay o benim en yakın arkadaşım. Çok yakınızdır biz." der size. Siz de "lan bu tüm erkeklerle mi en yakın arkadaş?" dersiniz kendi kendinize.
görsel
Herkesle çok sıcak ve samimi olup ama onlar benim kardeşim şeklinde hareketleridir.

Bunların bir çok kardeşi vardır. Bir 100-150 tane falan. Hepsi mi kardeşin lan hepsi mi?

Semtteki herkes kardeşi olan tiplerdir.

Bir de bunların erkek versiyonu vardır kızlara kardeşim diyen o da yavusaktır. Al bunu vur ona. *
Açık oylamak. Evet.
Girdilere bakıp kendi davranışları ile karşılaştıran kız davranışıdır.
Çok sıcak oldu mu erirler.
Umutlandırıp utandırmak.
Bu tür orospular yüzünden diğer kızlara güvenmeye çekiniyoruz. Allah belalarını versin.
sözlüğe tüm organlarının resimlerin atarlar
ama asla tam bir resim atmaz zira resmin %70 ini göbeği kaplar

bir de resim atanlara çemkirirler.
tost makinasının arasına sıkıştırıp bir saat pres yapma istek ve arzusu verirler.
götü başı meydana sermek.
Canım kelimesini erkeklere karşı uzatarak ve cilveli bir şekilde söyleme.
Mini etekle motor arkasına binmek.

Sevgilimin eski sevgilisi yapmış oradan biliyorum.
işin kötü yanı bizimki bunu görmüş.
Neyse adamsa iyice soğumuştur.
türbanlı avrat dövmektir.
çatalsiz foto paylaşmayan tiplerdir genelde.
Kezban görünümlüdürler. Genellikle gereksiz bir özgüvenleri vardır. Ellerinden sigara düşmez. Her türlü haltı yemiş ama evde kalcam korkusu ile yaşayan bulduğu kariyerli erkeğe aşık olup kanca takmaya çalışanları da olduğunu gördü bu gözler.
Paspal görünümlü kızları uslu aile kızı sanmamak gerektiğini aklımıza kazırlar.
Bu kızlara neden kaşar denildiğini hep merak etmişimidir.neden başka bi benzetme değilde kaşar.yattıkları adamlarda tost ekmeği mi oluyor sözlük.

Twitter'da sağa sola sallamak bu özelliklerden biridir.
eskimiş kaşarsa temiz aile çocuklarına yavşayan ve hayatı çok safça yaşamış gibi hareketlere sahip olan kızdır.
namusları iki bacak arasında değildir.

tabi lan deli misin.