bugün

gerçekleştiği yönünde müthiş söylentiler olan olay.
inanılmaz bir tv olayı. hakikaten de bitti!
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
an itibariyle dizinin finali yapılmıştır. geçmiş olsundur.
bitmez.

bitebilemez.

daha tekrarı olacak onun. ne sandın topraam.
bugünkü 3. bayram olmuştur türk milleti için.
urla'da konvoya çıkmışlar beldenin gençleri.
evet sendeyiz birand.
sabah kuşağına merhaba demiştir.
sevinçten ağlatan olaydır.
millet olarak zor günler yaşıyoruz; ama türk halkı bunun da üstesinden gelecektir. *
o daha bitmemişmiydi dediğim çarpık ilişkiler yaşanan saçma dizi bitmesi iyi olmuştur.
sabrın sınırlarını zorladıktan sonra nihayetinde bittiğine bizzat şahit olduğum kutlanılası olaydır.*
Dünyanın sonuna yaklaştığını anladığımız bir işaret.
kanal D binasına teşekkür çiçeği gönderilmesi gereken olay.
türk dizileri için her bitiş yeni bir başlangıçtır. bir nevi kısır döngü.
--spoiler--
lütfen silahlar konuşmasın.
--spoiler--
(bkz: aslı kaçar)
aman çocuklar duymasın gibi on sene sonra hortlamasından korktuğum dizi. herkes kartlaşmış, yarısı plaza insanı olmuş filan. ıyyy.
türk dizi tarhinin en büyük ve en acı kaybı.
edit: ölen komedyenler için söylenen klişe bir laf vardır:
bu sefer güldürmedi...
bunlar için de şöyle olsa gerek; bu sefer sikişmediler...
biri biter diğeri başlar dedirten diziler silsilesinin bir halkası, evrim geçirmiş versiyonlarıyla yeniden karşımıza çıkması muhtemel.
bir grup seks izleyemeden bitti film. olmadı.
doktorların ikizi olarak devam edecektir eski bölümleriyle.
(bkz: facia of doktorlar)
(bkz: facia-tül hekim)
akla getiriyor.
sosyal medyada o kadar doktorlar geyiği döndü ki, show tv ile tekrar rekabetine girmek için kanal d tarafından alınan raitng önlemi.
Gerçekten bitti. inanılmaz ama bitti. ilk 60 bölüm ayıla bayıla izlediğim, sonradan saçmalıkları yüzünden kanser olsam bile 170 bölümün tamamını izledim. Zaman zaman oyuncuların da bıkkınlıklarını sezdim izlerken. Ama final de pek bir şeye benzemedi. Ne bekliyordum bir desperate housewives metni mi bekliyordum bilmiyorum ama Aslı kadar boş kalmayan bir karakter nasıl yalnız final yaptı anlamadım. Lost gibi akıllarda birçok soru bırakarak çekti gitti. Tamam tamam abartmadan defoluyorum.
güncel Önemli Başlıklar