bugün

Yeni evli hediyesi.
Temizliği yüzünden kullanılmayan alet, Dolap içindeki raflara kaldırılmıştır.
bizim evde hiçbir gün kullanılmadı. o kadar da para verip aldım amk en kalitelisinden.

şimdi bir kenarda duruyor.
Her zaman almak istediğim ama hiçbir zaman nasip olmayan alettir. Tam mağazaya girdim kardeşimin zoruyla ekmek kızartma makinesi almak zorunda kaldım. Hala içimde uktedir ama.
bizim evde bi hafta felan aktif kullanıldı bu. (bkz: havuç suyu) sonra temizlemesi kahredici olduğu için verdiği hizmetlere teşekkür edilip paketiyle kilere kaldırıldı.
2 evimede aldım hemde tefal ve bosch aldım ikisinde kullanıyom haftda en az 2 defa.
Ben hep sıvı meyve kullandığım için verim alamıyorum.
Temizliği uğraştırıcı dır temizliği kolay olanı Philips oda biraz köpüklü sıkıyor Muş.
meyvelerden meyve suyu çıkarmak için kullanılan bir mutfak gereci. saf meyve suyu gibi karışık meyve suları da hazırlayabilen bir alettir. güçlü motor ve keskin bıçak donanımına sahip olup tatmin edici lezzette meyve suyunu hazır eder.
iyi bir mutfağı olan iyi bir eve taşındığımda almayı düşündüğüm mutfak gereci. Geleneksel sıkacaklardan farkı karışık meyve suları da hazırlayabiliyor oluşudur.
her evde bulunması gereken mutfak gereci.
tabi ki nar için ve narenciye için uygun değil. bunun yanında muz avokado mango ananas vb için de uygun değil.
haa! bu meyvelerin suyu için kullanırım dersiniz ama istediğiniz verimi alamazsınız.
Alındığında maksimum 3 defa kullanılan yer israfı, toz yuvası mutfak gereci.

Bunu alacağına buz kırma özelliği olan mix&go türevi bir şey alsan en azında yaz kış kullanırsın. Bir de basit bir portakal sıkacağı. Bitti gitti.
Bir sonraki entrymdeki bağlantıya tıklarsanız, hepsini tek linkte toplayacağım arkadaşlar.
en güzeli teras katı meyve sıkacaklarıdır...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar