bugün

daha önce seriyi bi kaç defa izlemiştim. ama şu an ilk bu kadar gözüme batıyor bu karakter.

Peeta diye tutturan, ona mı yoksa gale e mi aşık olduğu belli olmayan, itici manyağın teki bu karakter. tamam aksiyon sahneleri iyi. ama yok mu onun o hallerini izleyince nasıl delleniyorum var ya, yakalasam durak iki kaşık suda boğarım yani. öyle bir karakter işte.
sevmediğim ve sevemeyeceğim kitap karakteri.
Özellikle üçüncü kitapta, insanda ağzına 43 numara terlikle vurma isteği uyandıran tribal ergendir.
görsel
https://vine.co/v/M53KVdxhgKz

bu ismi duyunca aklıma gelen tek şey.

koduğumun rudy'si seni ne güldüm ya şuna *
artık nicki değişmiştir.

(bkz: sosyaldahi)
artık o da devrimcidir.
tabi ki açlık oyunlarının baş rolü efsane karakterdir.
karizmatik bir ad ve soyadı. vayy diyorsun okuyup duyunca... zaten jennifer lawrence... yakışmış abi..
hayatta kalma dürtüsünün vücut bulmuş halidir.
çok akıllı arkadaşımız.

http://www.uludagsozluk.com/e/18393010/

keşke tüm erkekler böyle düşünebilme yetisine sahip olsalar.
yeditepe üniversitesi öğrencisiymiş. benimle aynı yokuşu çıkan her bireye saygım vardır.
(#18388114) nolu entrysi ile beni hayal kırıklığına uğratan yazar. ben orada jennifer lawrence ismini okumanın hayalini kurarken güvendiğim dağlara kar yağdırdı.
Çok düşünüyor bu kızcağız. Arada oluruna bıraktığı da oluyor ama düşünüyor yani. Filistin'li gibi takılan Amerika'lıdır kendisi.*
3 ay sonra sözlüğe girdiğimde aklıma tekrar gelen yazar. neyse şimdi forum sitesine dönmesin burası. iyi de yazar, hoş da yazar tamam mı?

bir de üniversitedaşımdır.
Serinin ikinci kitabında beni sinir krizlerine sokmuş açlık oyunları serisinin alevler içindeki kızı. Ayrıca aynı isme sahip baya sağlam entryleri olan ve muhtemelen kız 8. nesil bir yazar da mevcuttur.
seriyi okurken hiç sevmediğim "psikopat mı lan bu kız?" diye düşünürken, filmiyle beraber jennifer lawrence ın oyunculuğu sayesinde sevmiş olduğum the hunger games in ana karakteri.
vizyon sahibiymiş. bu kim lan.
kaltak efenim adı üstünde kaltak. yazık değil mi lan gale' e.
zeki, çevik bir the hunger games karakteri. neredeyse mükemmel bir insan.
the hunger games in etkileyici karakteri. yalnız sanırım çift kişilikli, şizo mudur nedir. ne biçim kız anlamadım.
filmi izleyince yeryüzündeki en güzel kız gibi gelen ama aslında öyle olmayan hatun.
buraya gelmeme sebep olan nickini açlık oyunları adlı bir filmde duymuştum. bu ismin telaffuzu ağza takılıyor aman dikkat.
nicki yüzünden ilgimi çekmiş yazar...
Gerçekçi bir roman karakteridir. içinde bulunduğu durumlara rağmen, her daim verdiği kararlarda bir doz ergenlik vardır, asla nefretlik her yönüyle mükemmel bir karakterlerden biri olmaz, yeri gelince bencilce kararlarda verir.