bugün

Tanımları düzeltmek gerekebilir, şöyleki ; benim kendimce kastettiğim barış pkklılar için katliam niteliği taşır. Bunlar göreceli kavramlar dikkatli olalım
devletlerle barış olabilecegini teröristle barış ve anlaşma yapılmayacağını bilmeyen cahil insanın söylediği cümle türüdür.
televizyon cocuklari sizi..
televizyonun diktator dedigine diktator, terorist dedigine terorist, hain dedigine hain, sehit dedigine sehit, serefsiz dedigine serefsiz, kahraman dedigine kahraman diyen uydu alicilari sizi..
spikerin dudak uclarinda yasayan okumaktan sorgulamaktan arastirmaktan nefret eden universite mezunlari sizi..
hic okumayin, sorgulamayin, arastirmayin, incelemeyin..
sadece kumandanin tusuna basip ezberleyin.. televizyonda yemek yiyenlerin goruntuleriyle beslenip opusenlerin sevdasiyla tatmin olup, askere gidenlerin kanli elbisesiyle cesur olun.. dunyanin obur ucunda hic tanimadiginiz birini alcak ilan edin, yine dunyanin obur ucunda hic tanimadiginiz birini kahraman..
dua edinde elektrikler gitmesin..
barış olmasın arkadaş. neyin barışından bahsediliyor? evlatlar ölüyor, analar ağlıyor. seçim olduğunda dökülen kanın sayısı azaldığı bir ülkede sen neyin barışından bahsediyorsun arkadaş! katliam olsun! hepsi ölsün. ne kadar canice ölürlerse ölsünler yine açılan yara kapanmayacak. ne kadar çok pkk'lı ölürse ölsün bu kan akmaya devam edecek. yapın bir çukur atın bütün orospu çocuklarını verin ateşe. ah yurdumun güzel insanının biricik göz bebekleri şehit oluyor. daha kaç şehit verip vatan sağ olsun diyeceğiz? vatan sağ olmasın arkadaş! eğer benim ülkemin insanları, benim kardeşlerim, benim anam ağlayacaksa vatan sağ olmasın. sen operasyon yapmak için şehidimin kanını bekleyeceksen bu vatan sağ olmasın arkadaş.
bu konuya en iyi cevabı bunlar ateşkes istediği zaman iran vermiştir.

"siktirin gidin, siz savaş yapan şerefli bir ordu musunuz ki biz sizinle ateşkes ilan edelim."
Kışladaki askerine roketatarlarla, ağır silahlarla saldırılan ve onlarcasının öldürülen bir devletin zeytin dalı uzatmasını beklemektir. Her zamanki pkk tiksindiriciliği ve pişkinliğidir. Bu tavırların aşağılıklığını tarife kelime yoktur.
güncel Önemli Başlıklar