niye bunu zibidinin değil de hesabını silmiş kızın nickaltına yazıyorsun.
çok tuhaf tiplemeler var burada. karikatür karakteri gibi.
çakma müslüman peşmergenin kendisinden 20 yaş büyük zibidinin aşk oyunlarına aldanıp hesabını silmek zorunda kalan zevattır. bu tipler burada hala yazarlık yaptığı yetmezmiş gibi utanmadan ahlak dersi verirler.
dinsiz allahsız bi meczubun aşk oyunlarına inanıp mağdur olduktan sonra sözlüğü terk eden zevattır. o değilde o meczup adamlık dersi verir ama her türlü ibneliği yapmaktan da hiç çekinmez. balansı bozuk yamuk kankaları var onlarda aynı onun gibiler. şu yoluk ayyaş modellere inanan kadın kızlara geçekten acıyorum.
bir gün bende olunca buraya gelip yazıcam.
iyi b* yedin.
genetiği seceresi bozuk biri tarafın dan aşk oyunlarına alet edilip utancından uluyu terk eden zevat. umarım bu olaylardan ders almış ite köpeğe güvenilmemesini öğrenmiştir.
kimler kimlerle berabermiş?
Bana rakı masası sözü vardı. R.i.p
bana aşık idi hemşire .
Frank lucas skandal şeyler.
manyak olmaya karar verdim nikli zevatın kendisinden 20 yaş küçük bu kızı kullanıp ulu ortamında sevgilim diye lanse edip ardından kızı ortada bırakmıştı. milletin çoluğu çocuğu sizin eğlence aracınız gönül eğlendirme oyuncağınız mı kız bu olaydan sora ulu ortamını terk edip gitti geride bıraktığı ahlar manyak olmaya karar verdim onun avanelerini yakacaktır.
artık burada yazmıyor ama hatay'dan son verdiği bilgi;
06.02.2023 23:34

soran herkese teşekkür ederim, internetim tek tek cevap vermeye yetmeyecek gibi. nöbetteydim ve hastanemiz yıkıldı. sağ kurtulanlar ise unutuldu. hatay kötü durumda arkadaşlar. nereye ulaşılır, nereye iletilir bilmiyorum. her yer enkaz ve ceset kaynıyor.

haberleri biraz görme şansım ilk dakikadan beri yetkililer buradaydı denmiş, değildi bunu bilin. yollar da çöktüğünden hataydan çıkamıyoruz. yemek yok, her yer yağmalandı. çadır, konteynır nereye kuruldu bilmiyorum. ikimci depremden sonra iskenderun'un yok olma noktasına geldiğini biliyorum ama.

ben sağ kurtuldum fakat enkaz altında hala kurtulmayı bekleyen çok insan var. yardımınıza muhtacız.

çok çok geçmiş olsun...
Biz arada bir görüşüyoruz. Herkese çok selamı var...
severdik kendilerini. iyi yürürdük birbirimize özlendi.
keşke geri dönüşüm kutusuna plastik atsa...
Keşke geri geri yürüse maykıl ceksın gibi.
Keşke geri gitse bir daha gelmese.
gelse de sözlüğü tekrar canlandırsa dediğim yazar.
Tatlı bir bayan yazardı silik mi olmuş... Neyse ya aramızdadır ya geri döner. :*
Umarım geri döner yazarı.
ayrılışı üzmüştür.
sözlükte önemli bir yazardı. gitmesi üzdü. The erecto dan sonra en çok bunun gidişine üzüldüm. Sözlüğün en aktif en iyi yazarları teker teker gidiyor.
Yasakçı birisiydi. Gitmesine çok sevindim.
Gitmesine üzüldüğüm yazar.
Dilerim tez vakitte geri döner..
gönüllü olarak merici olduğum yazar.