bugün

nickini görünce istemsizce güldüğüm yazar.
Sever mi her kalp katilini? Sevdim bu kızı.
alkolik oldum un fakesi diyerekten irtifa atmışlar taş gibi kızcaaza, allahın belaları, pislikler, götlerini doldurduklarım. alkolik dediyiniz pisliyin tekiydi. saşlı, sakallı odunun tekiydi yane.

bu ise çıpçıtır bir kadın yazar. bırakın çok bilmiş ayaklarını da biyat edin. hofff!!!
teslim ol cezai indirim alirsin dolasma buralarda.
bu adamı sözlükte saklıyoruz bak yakalanırsak biz de yanarız bence polise verelim bunu.
Sözlük sahsiyetsizlerinin nick altısını kirlettiği sevimli, nüktedan, elit hanım bir efendi.
Az kalsın postu deldiriyorduk yazarı.

Halbuki Delmesi gereken ben olmalıy...
seçtiği nickten ergen olduğunu tahmin ettiğim yazar.
Kürtaj sonrası pişmanlık sözü.
otostopçuyla açıktan açığa mucuklaşan hanım yazar. yakıştıramadık efendim.

yine de kötü biri değildir. olur arada böyle hatalar.
attığı ses kaydından gıdığını duyabileceğiniz yazar.
Burası evlilik sitesi değildir, lütfen bu hanıma haddini bildiriniz.
hala ergenlikten çıkamamış sesiyle de tekrar anlamış olduk.
görsel
https://youtu.be/yKHjnfkeenE
Allah se*ni alsın.
Bu kadar sapı nick altında toplamasindan hakikatli bir kız olduğu anlaşılıyor yazarı.

Oğlum ne angut insanlarsınız. Ergense ergen, kezbansa kezban ilk defa kezban görmüş gibi niye tatava yapıyorsunuz???

Kaldı ki kız hiç de kezban değil. Hepinizden daha delikanlı kanımca.
bir kaç ay sonra mobile legends'e tövbe ettireceğim, zodiac kostümlü müthiş memeli, yedi iklim üç kıtanın hanımefendisi hildamla keşke oyunu hiç yüklemeseydim dedirteceğim ponçiğim yazar.
Alkolik oldum denen tipin yeni hesabı. Bu sefer Karı taklidi yapıyor silinmemek için.
Sözlük erkeklerinin vurgunu olduğu hanımefendi. Muhtemelen burda sövenler özel mesaj kutusuna en az 10 mesaj atmışlardır. Geri dönüş olmadigi için de öfkeyle soluğu burada almışlardır.

Ben bu sözlükte kızların nickaltinda ağlayan ezik erkek görmek istemiyorum! Üzülüyorum!
Hem kezo, hem feminik. Aman aman, Düşman başına.
Ulan alkolik oldum ise benim nickaltımda bağıran kezo kim.
sözlük seviyesi ne zaman yükselecek diye beklerken, seviyeyi daha da dibe çekmek için geldiği her halinden belli olan kimbilir hangi yazarın kimbilir kaçıncı hesabı. "sözlüğün en iyi yazarları" filan gibi başlıklara yazdığında ortaya çıkar muhtemelen. tahminimce de bayanım filan diyerek, hormonları beyinlerini ele geçirmiş sözlük abaza team'ın ilgisine mazhar olup, kendi bastırılmış duygularını yaşamayaca çalışacak bir erkek. eğlenmek için ne yapıyorsa yapsın beni alakadar etmez de, sözlüğün genel seviyesine halel getirmesin başka ihsan istemez.
Vejetaryen olmasaydı belki ayıplı şeyler yapabilirdik. Ama cinsel yönelimine saygım var.
profil fotosundaki ifadesine bakılacak olursa, bağıra bağıra ben insanları canlarından bezdirmek için yaratıldım diyen bir yazar.

allah ailesine sabır versin.

bünyesinde memnuniyetsizliği, küksünlüğü, kızgınlığı, aksiliği, iç sıkıntısını toplamış ve tek bir fotoğrafla tüm bu negatif durumları yansıtabilmiş efsane bir yazar.

kısacası adamın azına s.çar. son derece tehlike arz eden bir yazar.
Eski nicki alkolik oldum iken silik yiyince bu nicki kullanan şahıs.