bugün

net konuşmayı severim; türk kadınıdır. türk kadını kadar kendini yüksekte gören, nimetten sayan başka bi ırk daha yok arkadaşlar. belki biraz italyan kadınları ile yunan kadınları. ama o da biraz. arkadaş biraz da hak edene hak ettiği değeri vermeyi bilin.

şimdi bu kadın çirkin mi arkadaşlar;

görsel

görsel

görsel

görsel

he fotoşok fotoşok olmadı makyaj güzeli. yersen. kıskançlar sizi. evet.
sarışınları beğenmeyen kadındır.
belkide adı adriana dır..
"ay o kadar makyajı ben yapsam ondan daha ünlü olurum" diyen zat-ı şeriftir. zat-ı şerif kendi naşerif olabilir. otobüste, minibüste telefondan saate baksan "kapasana şunu" diye çemkirir. 5 kişilik yer işgal edip ayrıca çocuğunu da yan koltuğa oturtur. örgü örer, para uzatmaz, geleni affetmez. ayrıca zombi de olabilir geceleri uyanıp kocasını dürten "kalk ses duydum" diye gülle gibi elleriyle vuran kadındır. efendi olmak lazım tabi.
iki ihtimal var ya kıskançtır ya da kör. evet.
ya ondan daha güzeldir ya da kıskanıyordur ya da görecelik kavramıyla kafayı bozmuştur.
bu güzel sarışını beğenmeyen kadın gidip saçlarını bilmem ne tondaki sarıya boyatıp tabiri caizse at şeyine kelebek konmuş misali kara kaşları ile ortalıkta gezmekten de geri durmaz.
abaza türk erkeğiyle birlikte olduğundan götü fazla havalanmış kadındır. sen en güzelsin, en seksisin, en büyük göğüslüsün, en dolgun popolusun sözlerini bolca iltifat olarak duymaktadır kendisi zaten. kate miş adrianaymış vız gelir kendisine.
dolgun dolgun göğüsler, sütun gibin bacaklar ve daha nicesi. tabii kim beğenir ki amk.

oyhşş.
net kıskanıyordur arkadaş. lamı cimi yok. benim kıvanç tatlıtuğ'a yakışıklı değil dememden farkı yok. yani ikisi de insanların götüyle gülmesine neden olur.

bi de laf çıkarmışlar beli kütük gibi diye. o beli bi kütürdetirim var ya. çıkıkçıyım ben.

neyse.
kıskanan kadındır.