bugün

(bkz: çok da sikimizdeydi)

"kate upton kezban mı oluyor" dedirtti şimdi.
demişmidir dediyse yanlış yapmıştır.
http://www.haber365.com/H...At_Ustunde_Soyundu_Video/

aynı sitenin haberi. şimdi suçlusu biz mi olduk kate hanım? seksi pozlar verecem diye girdiği hallere bakmayıp kullanıldını belirtmesi.
--spoiler--
ben salak diyorum kimse inanmıyor.
--spoiler--
hem de mastürbasyon için kullanıyorlar. en çok türkiye de tüketiliyorsun hayatım bunlar süzme torbasına dönmüşte olsa kocaman olan kadın uzuvlarını severler.
gerizekalı olduğunun hatta az içten pazarlıklı orospu olmadığının kanıtıdır. ülkemizde de bunun mantalitesini taşıyan yığınla kadın var.

vücudunu sergilemek adına çeşit çeşit şeyler yap ondan sonra erkeklüeer beniee sekis objesi olaraktan gürüyorlarr ühüheeaaa diye ağla.

ağzını siktiğim.
süper modelliğin kötü yanlarından biri.
--spoiler--
vaay şimdi öyle mi olduk?
--spoiler--
nasıl ki bir ses sanatçısı para kazanmak için sesini sergiliyorsa o da vücudunu sergiliyor. para kazanmak için yaptığı bu iş onun duyguları olmadığını göstermez.
bazı erkekler tarafından kullanılmayabilir. şayet benimle sevgili olursa kullanmıcam. söz bak. kate gör bunu söz veriyom yanımda şalvarla dolaş üstüne yorgan at gel, yüzün yeter bana.
sen inek memesi gibi memelerini aç , seksi seksi , gel beni becer pozları ver, tek bi tane kapalı foton olmasın sonra bana gel beni kullanıyorlar de. olacak iş değil.
(bkz: günaydın)
(bkz: ya ne olacağıdı) denilesi.