bugün

(bkz: kasımpaşa fenerbahçe derbisi)
dikkat etmesi gereken kişidir. muhtemel bir yanlış anons kurbanı olması hiç de şaşılası bir durum değildir.
bu başlıktaki yazılan mesajlara götüyle gülen taraftar topluluğudur.
şampiyon olduğunu sanıp timsah yürüyüşü yapan fenerbahçeliden daha akıllıdır.
rakip kasımpaşa diye üzülsün mü naapsın o fenerbahçeli? olm saçma sapan işler yapmayın ya. bu entry silinecek büyük ihtimalle ama umarım başlık silindiği için silindi yazar orda.
hedefleri küçük olanların heyecanları büyük olurmuş 5 yıldır galatasaray'a atılan 6 ile kulubü erittiler, bu senede samiyen'de kasımpaşa'ya 6 attık diye vurdururlar,

lakin 3 gerçek var ortada;

şampiyonlar liginden elendin,
yetmedi!
uefa'dan elendin,
yetmedi
lig liderinden total hesapla 8 puan geridesin!

ama kasımpaşa'ya 6 attık!

bu zihniyet aziz yıldırım zihniyetidir, en sonunda ya bursa'da ya trabzondan gol haberi bekletir.
işin ilginç yanı aslında fener maçı izlenen mekanda bunu gören 6alatasaraylı ya da 8eşiktaşlılardır garip. madem bu kadar rahatsızsınız neden ordasınız sorusu sorulmalıdır onlara...
stres atmaya maça giden fenerbahçelidir. tabi coşup bağıracak. şahsen 2 sezon önceki maçta kasımpaşa'yı 5-2 yendikten beşiktaş, ben de coştum bağırdım. maç lan bu. eğlenmek için gidiyoruz, tabii bağırıcaz. rakip kötü diye az mı sevinelim.

tamam beyler sakin rakip kasımpaşa. sevinme lan!
şahsen ben attığımız her golde anamı babamı bıçakladım. bok var da yeniyoruz mınakoyim.
basit takımlara gol atıldıkdan sonra sevinilmez diye bi kural mı vardı ? man utd stoke cıty maçında berbatov gol attığında seyircilerin el kol hareketlerine ve yüz mimiklerine bi göz atın gardaşlar.bir tane üzüntüden kahrolanı yada golden sonra tepkisiz kalanı göremezsiniz.
kasımpaşa nın ilk golünde yarinden fırlayıp kafasını avizeye çarpan beşiktaşlı bir taraftardan
daha doğru tepki gösteren fenerbahçelidir.

(bkz: ama kabul edin lan bir an heyecanlandınız)