bugün

Gerçekten ağrı yapıyor kalkınca. Bu kadar basit ameliyat bile bu denli agri yapıyorsa allah herkese kolaylik versin.
Arkadaşımın geçireceği ameliyat

Zor olduğu söyleniyor.
dikiş attırmak kadar basitleşen operasyondur, kapalı cerrahi ile 2-3 cm lik kesiden girilir ve yırtık ya dikilir yada yama yapılır.
ameliyat sonrası önemlidir, 3-5 ay dikkatli olunmalı, ağır kaldırmamak o bölgeyi zorlamamak gereklidir.
sonrasında aynı bölgeye darbe almamaya dikkat edilmelidir.
Kapalı ameliyat kesileri küçük olabilir ama acısı büyük olan ameliyat. 6 ay önce olmama rağmen hala ağrı yapıyor. Doktorların bahsettiği gibi 2 haftada iyileşirsin 1 ayda fitness yaparsın yok öyle şeyler. Daha önce kapalı ameliyat olup iyileşen varsa beni de bilgilendirsin.
ölüyorum sözlük dün ameliyat oldum bugün eve gönderdiler kalkarken sorun yatarken sorun kalp ameliyatı olmuştum bu kadar acı çekmedim yeminle.
Şu an olmak için hastanede beklediğim ameliyat.
görsel
Acil şifa temennilerimizle gecmiş olsun.
Geçmiş olsun, tez zamanda acil şifalar.
geçmiş olsun.
olacak arkadaşa geçmiş olsun dilekleri yolladığımız ameliyat.
Hastanedeki yoğunluk nedeni ile Mart başına kaldı ameliyatım.Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim.
kesbiş olsun kardeşim.
kesmiş olsun.
Erkeklerde sık görülen bir rahatsızlığın tedavisi için başvurulan, cerrahisi kolay ama doğrudan hareketi kısıtladığı için iyileşme süreci zorlu bir operasyondur.
zihinlerde erkegin testislerini sokup almak gibi dusunce olusturan ameliyat bicimi.
fitigin oldugu yeri iceri sokup dikmek ya da yama yapmak.
siddetli oksuruk kontrolsuz kaldirilan bir agirlik cosarak gulme sonucu uzerinden yillar gecse bile agri olabiliyor.