bugün

günümüz kadınlarının özellikle 21 yaş altı olanlarda hemen hemen hiç rastlanmayacak olaydır. kaldı ki o 3 santimlik erkek görüşüne sadece bunlar sığmıştır, onun için bunların ikisi abartısız her şeydir. erkekler için kas ve kendini yakışıklı yapma çabaları özgüven eksiklğinden başka bir şey değildir. ben yinede en erkeklere en geniş açıdan bakan samimiyet kokan ilişki isteyen dişiler olduğunu biliyorum sadece rastlamak zor.
lezbiyendir o zaman.
kaslı erkekler apaçidir.
yanındaki erkeğin kaslı ve yakışıklı olması durumunda ilgi çeken taraf olmayacağı için bu durumun samimi olmadığı bahanesini üreten samimiyetsiz çirkin dişidir.
(bkz: istemem yan cebime koy)
Erkeğin doğasında gücü simgelemek vardır, kendini fiziksel olarak güçlendirmeyen erkek, gözümde pekte erkek değildir. Kaslı erkeklerin samimiyetsiz olması saçma bir durum kişilikle kasın bir bağlantısı olamaz asla. Gerçek kadınlara sorarsan her zaman erkekten gücü sembolize etmesini isterler bedensel maddi vs. eğer böyle düşünen kızlar varsa pek kız gibi düşünemediklerini bilsinler.
Cok Raslanmiyan birsey ancak yakisikli olmasi icin kaslara ihtiyaci yoktur . Biraz oz guven ve dogru insan yeterlidir . Benim ulkeme balkonlu , sempatik , babayigit insan lazim got kiviran entel dantel insanlara gerek yok laan .
şişko yağlı dişidir .
bence haklilar cok samimiyetsiz.