bugün

1 den 10 a kadar sayıp türkiyenin başkentini de biliyorsa şuna bakarım direkt; tr nin %90 ı ortalama zekaya sahip amk. Yok zeka meka geçin o işi. Göt olacak göt.

görsel
16 gb ram'i olsun. mümkünse 128 çekirdekli olsun. ekranı geniş, yüksek çözünürlüklü 8k falan olsun.
eskiden olsa sevgi derdim. birbirini seven iki insan her şeyi başarır derdim. ama öyle değil. her şeyin başı iletişim. birbiriyle iletişim kuran her insan her şeyi başarır. sevgiyi de aşkı da güveni de her şeyi doğuran bu iletişim. bu iletişim yoksa var olan daha doğrusu var olduğu sanılan her şey ölür.
samimi olsun. kendi olsun. zeki olur da ince esprilerden anlar görür paslarsa ne güzel.
kalıplarınıza sıçiiim olm ben sizin...
karşındaki okumamış bir köylü kızı bile olsa, saflığı şusu busu naifliği olur. bir yön noksandır ama bir yönü fazladır. eski yeşilçam filmleri gibi... ki doğru bir tespitti zamanında.

kafanızdakini aramayın... karşınızdaki kafanıza uygun mu değil mi ona bakın.
Zeki, saygılı, dürüst ve eğlenceli olması.
insanlıktan başka bir şey değildir.
meme arıyorum ama öyle ahım şahım değil, elimi doldurup biraz taşsın yeter. sonra iyi bir oral seks performansı arıyorum, hem hırçın hemde nazik olabilmeli. reverse cowgirl'de harikalar yaratabilen,vajinasının esnemesini gördükçe aklımın başımdan gitmesini sağlayabilecek bir kadın arıyorum.
Huzur arıyorum...
Huzur mutluluk sevgi saygı ve sadakat bunlar olmazsa olmaz.
Karsi cins olmasi onemli benim icin.
Karsi cins olmasi onemli benim icin.
Eskiden nefes alsın yeter diyordum. Şimdi nefes almasa da olur ben entübe ederim.
orospu arıyorsunuz siz...

kendi olsun lan... samimi olsun.

öyle indirgemişsiniz ki... hiç bir kadın mutlu edemez sizi... hiç bir kadın sizi mutlu edemeyeceğinizden ona buna atlar/geçiş yapıp durursunuz. bunu 30 senedir batıdaki erkekler yapıp duruyorlar zaten.
samimiyet, dürüstlük e biraz da seksi olsun tabii... bi tutam da zeka. bi avuç tuz şeker ve baharat
dayı akranlarının tek derdi misafirlikte kıblenin yönünü aramak, sen daha meme göt peşindesin. artık kabullen durumu bence, çükten tek beklentin çişi kaçırmamak olsun bu saatten sonra.
bana sadık olsun kafa dengim olsun hafif tatlı olsun yeter.
bir erkek olarak karşı cinste aradığım birkaç kriter vardır. bir kere karşı cinsimin en önemli özelliği kadınsı olmasıdır. kadın dediğin kadınsı olmalı. ince ses tonu olmalı, kendine bakmalı, tüysüz, pürüzsüz olmalı. kilolu olmaması lazım. çok çok hafif balık etliye tavizim vardır ama benim hayalimdeki balık etli öyle sizin bildiğiniz balık etliden değil. mesela mia malkova gibi (bkz: mia malkova). ondan sonra. güzel olmasa da olur. kendine bakıyorsa benim için problem yoktur. birazcık sadakat, sevgi, anlayış, empati ve bana ilgi göstermesi aradığım özellikler arasındadır.
En az bir tane vajinası olmalı.
hanımefendilik, nezaket ve zarafet.
kadın olması ..
Saygı.

Bir de biçimli popo.
Akıl.

Salak bir kıza beş dakika bile tahammül edemiyorum güzeller güzeli bile olsa.
vizyon, güzel bir kafa ve espri anlayışı yoksa hayat nasıl çekilsin yahu.
aşırı sinir ve ruh hastası olmasın. herkes hasta yemin ederim uğraşamam artık yaşlandım zaten. sok o travmalarını cebine.
Yediğim kaziklardan sonra sadakat ama illede dersimli esmer minyon bir hatun olsun.
güncel Önemli Başlıklar