bugün

--spoiler--
karşı cins olsaydım kendimi evlilik vaadiyle kandırırdım.
--spoiler--
dağa bile kaldırırdım.
Ben olsam bana varırdım.
Benimim işte alıp götürsene.
istırırdım bile. Ben bazen kendimle flörtleşiyorum shshbs.
Neden sizi anlayan bir insanla evlenmeyesiniz ki?
yok lan manyakmısın.
Önemli bir soru aslında. Kendinizi tahlil etmenin bir yolu.

Bence hayır, çünkü heyecan duyduracak, aşık olunası niteliklere sahip değilseniz insanlar sizi en iyi ihtimalle “ay ne iyi bir insan yaa” şeklinde tanımlarlar. Ben de o insanlardan biri olursam evet demezdim.
kesinlikle evlenirdim.
Hem de hemen. Şu an bile mümkün olsa direkt kendimle evlenirim ve boy boy çocuklar yaparım. Çok seviyorum. Aslında tıpta yeni bir gelişme olmuş; Kızlar kendi kendine çocuk yapabilecekmiş. Kendimden çocuklar yapsam ne güzel olur hakikatten. Şu teknolojiyi bana versinler. Küçük küçük bir sürü Şeyda yapmak istiyorum kendimden.
hayır. çünkü asla evlenmeyeceğim için, anlayışla karşılayıp, asla evlenmezdim kendimle. ama onun dışında aylarca birlikte yaşardım, hiç canım sıkılmazdı.
Manyak mısın tabi ki evlenirdim şeklinde cevap vereceğim soru.

Benim gibi eğlenceli, zevk sahibi, olgun, evine barkına sahip çıkacak bir aile adamını nerden bulayım başka.

Yalnız biraz kelim belki ona takardım ama evlendikten sonra kendimi kandırıp ektirirdim en kötü ihtimalle.
Ayıptır söylemesi çok romantiğimdir.
gözüm kapalı imzamı atardım.
evlenmezdim ne çocuklar var.....
Kesinlikle evlenmezdim. Çekilecek çile değilim.
EVlenirdim kardeşim. Ne güzel kendimle maça gideriz;)
über narsizm.
kendim gibi birini bulsam erkek versiyonumu nikahi basmassam serefsizim.
Havada karada...
Şu an için evlenmezdim. Çünkü evlenirsem açlıktan ölürdük (ben ve kendim hehe çok komik oldu). işim ve iyi bir gelirim olduğunda evlenirdim. Tam evlenmelik adamım ama evlenmeyeceğim.
Düşünmeden verirdim o kadar seviyom lan kendimi.
Hiç kaçırmazdım. Tamamen objektif söylüyorum bunu, aksi olsa yine söylerdim.
%90 oranında kesinlikle evlenirdim diye cevap vereceğim sorudur. hatta çoğu özelliğim aklı başında kadınlar tarafından açıkça iltfata maruz kalmakta.
Bu kadar yüze vurma be kardeşim.