bugün

evde ciplak biri gordugunde giyinin evladim diyecektir.
balkondaki icki siselerinin goruntuyu bozdugundan bahseder.
evinizi soyle bir temizleyin demek ister.
evlerini biraz toplasa artik bu gencler,anneleri-babalari napiyor bunlarin diye meraklanir.
karsi apartmanin boya vakti geldigini bilir.
candir, bazen yemek yollar.
bazen hastayken bakar. aman iyiles evladim.
- EVLADIM HiÇ ÖYLE ÖPÜŞÜLÜR MÜ. CIK CIK CIK!
- NAPACAKTIK YA TEYZE.
- DiLiNi EMSENE EVLADIM!
karşı balkondaki teyze için helal diyorum o yaşına ragmen bütün gün evin içini izleyip bu arada yagmur camur güneş sıcak cok sıcak daha da sıcak falan dinlemeden yapıyor bunu. akşama da en son isyan ettirip karşılıklı balkonda oturdumuz insan modeli.bence ayrı bir katagoride yer almalı nüfus cüzdanına falan özel bir bölüm eklenmeli.. ya da müzeye koymalı ve saklanmalı kimse görmesin.
sizi camda sigara içerken görürse, "yazık değil mi yavrum" diyecek teyzelerdir. eğer mesafe uzaksa da başlarını 'gitti ciğerler, gitti ciğerler' anlamında iki yana sallar bunlar.
sniper ile indirilmesi caiz olan teyzedir.
genelde beyaz ve plastik bir sandalyede otururlar. göz göze gelmediğiniz sürece kafalarını başka yöne çevirmezler. dedikodu edilebilirliği yüksek olan öğrenci ve bekar evlerine dadanırlar. en temiz çözüm üfürükten bir bahane ile tatsızlık çıkararak bunlarla arayı bozmaktır.
şu versiyonu daha anlamlıdır:

(bkz: karşı balkondan genelevi seyreden amca)
yedi numara dizisinin son bölümünün sebebi olan teyze.
kendi evi içersinde terör estiren teyzedir. sokaktan geçenlere de laf atması cabası.

- terliği niye ters giydin evladım!?
- bakkal kapalı kızım gitme! kız kısmı bu saatte sokakta gezmez zaten. *
- sen necdet'in oğlu musun?
- annene selam söyle maydonez! *
- burcu! kız kime diyorum! burcu! vurma ayşe'ye! kardeş kardeş oynayın bakalım.
- kaldırımı kullan beyaz tişörtlü!
- (hatta) çek sağa, çek...

yani bu teyze mahallenin teknik direktörü ve trafik polisidir de aynı zamanda. taktikler verir, boğazdan geçişlerin ve mahallenin güvenliğini sağlar. *
gerilim filmlerinde görüldüğü ilk an katil sanacağınız ama finalde esas oğlan veya kızı canı pahasına kurtaran kişilerdir.
(bkz: bbg dön de kendi götünü gözle)
mahallede yaşanan her türlü cinayet, hırsızlık, gasp, kaza, tecavüz vakasında görgü tanığı gösterilmesi gereken teyze. güvenlik kameralarından çok daha etkilidirler.
eviniz zemin katta degilse ve kapıcınızın meraklı bir karısı yoksa 'allahım sana bin şükür' dedirtecek hadisedir.7/24 bbg modunda,evin içinde iki dirhem bir cekirdek oturmak zorunda kalırsınız sonra maazallah.zira ben bu durumdayım fena halde dertliyim. * *
eylemleri, balkondaki teyze olmasına neden olan teyze tipidir. şöyle ki, Allah izleniyorum demekle beraber, kendinizi engelleyemeyerek siz de onu izlersiniz. *
böyle bir komşum olsa, sırf ona masturbasyon malzemesi vermek için olur olmaz soyunurdum, eve sevgili atıp çatır çatır çatır sevişirdim.

sevap lan.
Fatma teyzedir o. Mutfağımızın karşısındaki balkona çıkar. Yemekteyizdeki dış ses misali yemeklerin yapılışını, sunuşunu inceler. Tadına bakma aşamasında yüzümüzden yemeğin lezzetini tayin eder. Puanını verir ve gider...
meraklı teyzedir. evde canı sıkılmış olmalı.