bugün

kannaatkar, alçak gönüllü, uyumlu, mülayim, hırsına yenik düşmeyen , egolarının peşinde koşmayan insandır. ya da çorumludur.
evlatları kocası fındıkları fıstıkları yesin diye onlara dokunmayıp kötü leblebileri yiyen annedir. benim annemdir. ayrıca çorumludur da. *
leblebi tamam da nohut ne lan?
Çoğu insanın ruh eşim diyebileceği insandır zira yine bu çoğu kişi leblebi ve nohut yemez partnerinin onları sevmesi sayesinde diğer çeşitlere abanabilir.
Annedir. Ne düşünceli varlıktır o.*
uzak durulması gereken insandır. çünkü nohut sadece birayla güzel olur.
öhhöm benimdir bu. diğer çerezlerin bünyeme fazla yağlı falan gelmesinden değil de kannaatkar, alçak gönüllü, uyumlu, mülayim, hırsına yenik düşmeyen , egolarının peşinde koşmayan bir kişi olduğumdandır efendim.
tek kelimeyle "can"dır.

ayrıca olayları aydınlatması açısından şu videoyu izlemekte fayda var:

http://www.ktunnel.com/in...74a77906c93fc5a0ee5d16242
antep fıstıklarını seçen insanın (yani benim) en samimi arkadaşıdır.malum diğerlerini o silip süpürür.
antep fıstığı, fındık ve bademi daha önceden bitiren insandır.
fakirdir. pis fakirler.

edit: şakadır. eksilemeyiniz.
zararsız insandır.

Allah razı olsun ondan. eve bile çıkılır onunla, canım ya iyiki varsın.
işte o insanlar sedye kirlenmesin diye çizmesini çıkaran kazazede, canlı bombaya koşan polis, yeni doğurmuş keçiyi sırtında taşıyan köylü kız.
Fıstıklarını jack sparov ve maymununa bağışlayan, fındıkları nutella ya şam fıstığını suriyeli tatlıcılara (bol fıstıklı tatlı yapıyorlar) cevizi türk baklavacılara ve nohut leblebiyi bozacılara, bademi magnum için algidaya bağışlayıp, tabaktaki çıtır leblebiyi yemeye razı olan adam değildir.
Sabah kahvaltısında, tavada mutlaka bir sucuk bırakan, birbirine duyarlı güzel ailenin, güzel çocuğudur.
Gözünüz kapalı, her yola çıkabilirsiniz...
annedir. evlatlarına daha güzellerini bırakır. sorunca da, -yiyom ya guzum , deyip yalandan bir iki fıstık yerler.