bugün

Gay olmuş erkektir.
doymamışı şu an doyamadım ama şarkısını mırıldanıyordur.
https://www.youtube.com/w...aQ&ab_channel=Samet23
pezevenk yani.
kuş ölmüş olabilir cenazeyi gömmesi gerekir yoksa mümkün değil.
sanırım ben asla doyamacağım, Mehmet Ali Erbil gibi bir herif olmaktan çok korkuyorum, bir an önce evlenip çoluk çocuğa karışmalıyım ki düzenli bir hayatım olsun ama başarabilir miyim hiç Emin değilim, gözümün aşık olup evlendiğim kadından başka birini görmemesi gerekiyor.
45 senedir bu işin içindeyim. Yeter da. Daha ne olacak.
Sayısız kişiyle sevişmiş erkeğe kullanabileceğimiz tanım. Fakat kaç yüz kişiyle sevişirse sevişsin asla doyamayacağı bi kadın olacakatır.
Başlıktan “birçok kadınla beraber olmuş, daha fazla kadın nazı çekemeyecek biri” gibi bir anlam çıkıyor. Ama öyle olmadığı iddia edilmiş. Her halükarda bu konuda fazla “tecrübeli” olmanın, aynı zamanda başarısız ilişkiler yaşayan biri olmak anlamına geleceği düşünüldüğünde sorunlu bir tip de olabilir bu abimiz yani. Bu kadar ego kasılacak bir tabir değil.
Bulsak da nikahı bassak. *
Ölü erkektir. Eğer kalbi atıyorsa bir Erkeğin açlığı bitmez. Erkeğin doğasında hep daha fazla hep daha fazla dişiye ulaşma iç güdüsü vardir. Sahip olduğu kadından sıkılabilir, yeni tatlar arayışına girer ama doymaz.
Karnını, Pardon, sikini doyurmuş, ıslah olmuş erkektir. Ama çok nadir bulunur.
sofradan kalkarken doydum elhamdüllilllah der.
Ben henüz doyamadım ama ne olacak?
Heteroseksüel bir erkeğin azgınlık döneminin bitmesidir, azgınlık döneminde acıkır o kızlara.
Bence smokin joe konuyu tam olarak anlamış, fakat genel için bunu söyleyemeyeceğim..
Doymuş yağ oranı düşük, doymamış yağ oranı yüksek erkektir.

Evet
(bkz: Gina carano)
ben ot ot evden ise gidip gelip suveter giyen bir erkek istemiyorum ki. annesinin koyden buldugu kızla evlenecek.
ben icki icen, kufur eden, motosiklet suren, dovmeli, metal ya da rock dinleyen erkek istiyorum. birkac ceviz kırmıs olabilir -kaldı ki ben de farklı erkeklerle bu kadın olmusumdur- olsundu zaten. genclik boyle bi seydi.
sonra doysun, beraber pembe panjurlu evimizde l koltuk takımı taksidi odeyelim;)
birinci el değil ikinci el erkektir. kadınlar tarafından kullanılmış, yıpratılmış ve türlü türlü darbe almış erkektir. bu tür erkekler iğrenç oluyorlar. garip böyle bir geçmişi olduğu halde övünen erkekler var. ben olsam büyük bir sır gibi gizlerdim. (bkz: erkeğin orospusu)
Tam olarak senin söylediğin gibi istiyorlar ise, ne olm bu “tamam kadın ruhundan en çok siz anlıyorsunuz, bütün kadınlar senin olsun” goygoyu?

“Ben doğruları söyleyip muhtemel kadın ilgisini kaybetmeyi göze alırken, başkaları taktik yaparak hepsini kapmaya çalışıyor” üzerinden kahramanlık yontmak için yanlış yerdesiniz. Çünkü böyle bir bağlamın içinde olsaydık sözlükte ıvır zıvır konularda 500 paragraf yazmaya lüzum görmeden ben zaten istediğimi alırdım.

Diğer yandan, benim yazdığım, bu konudaki çelişkili taleplere işaret ettiği için pek öyle hoşa gidecek cinsten değil, ikincisi,
‘evime sadık eş istiyorum’ söyleminin altının boş olduğunu iddia ettiği için yine hoşa gidecek bir şey değil.

Ayrıca bir şeye itiraz “tam olarak benim söylediğim doğrudur” veya “işte sen kadınların sempatisine oynuyorsun, bunu da ben süper zekamla tespit ettim” ile olmaz, karşı argümanla olur.

Dahası, böyle bir şeyde delil “kadınların kendileri öyle söylüyor” ise vay başımıza küller yağa! Kadının isteğini doğrudan iletişim ve beyanla tespit etme yolunda herkese başarılar dilerim, allah sonunuzu hayretsin.

Evine, eşine sadık, başka hiçbir karı kızla işi olmayan ile başka karı kızla işi olma ihtimali olmayan arasında uçurum kadar fark var ve ikincisi olmaya razı gelenlerin boşanma süreçleri baya sancılı gözüküyor.

Duyar duyar diye sinire kesmeden önce okuduğunu anlamak elzem.
genelde eli yüzü düzgün, boyu uzun, bakımlı ve güldüren erkektir.
zaten günümüz dünyasında çekici bir dış görünüşün ve espri becerin yoksa yalnızlığa mahkum ediliyorsun.
ayrıca bahsettiğim özellikleri taşıyan bir arkadaşım da var. hayatından kaç tane kadın geçtiğini hatırlamıyorum. çekici dış görünüşü, gamsızlığı ve rahat, nüktedan konuşması ile resmen aşktan ve seksten yoruldu.
Kendisiyle rakı içilebilir.
'bir şey söyledi ki, bence de doğru, bir bar filozofu
çok kadın, hiç kadındır oğlum, yalnızlıktır sonu'
Yüksek ihtimal hastalık taşıyan erkek. Allahım koru yarebbim.