bugün

bu dönemde tek başına çalışan erkeğin maaşıyla bi sik olmayacağından çok zor bir iş olmamakla birlikte çalıştırılabilir.
Değişik bir olgudur. Evet.
Karısını hergün binlerce erkeğin içine salmaktır. ilerleyen günlerde arada samimiyet kuracak bir bey bulup iki gün sonra feys falan bunlar hunharca gibişmeye başlayacaktır. Bir ay sonra boşanma davası açarsınız ama. Karınızı başkası siker sizde mal gibi aylık 1500 2000 tl nafaka verirsiniz. Evden salmayın. Hatta evlenmeyin kadınlara güven olmaz siktir et evlat.
insanı hayrete düşürecek durumdur. evet.
Sadece kek de diyebilirsiniz.

Çikolatalı olursa da lezzetinden yenmez yeminle.
biz ona kısaca fakir de diyebiliriz. Tatlım kızlar çalışmak için yaratılmamıştır. Net
insanı hayrete düşüren başlıktır. zira geri kafalılığından geçip yaşadığı ülkenin gelir gider seviyesinden bihaber olduğu aşikardır. insan gerçekten hayret ediyor.
ben git çalış demem. evde oturacaksa pekala bakarım kendi maaşımla. ha ben evde oturmak istemiyorum derse hayatı cehennem edip, eve de hapsetmeye gerek yok. çalıştığı yeri bilirim, diğer çalışanların çoğunluğu da kadın olursa sorun teşkil etmez.
sakıncalı bir durumdur ve buna izin veren erkeğe de erkek demek, biraz komiktir açıkcası. karısı işte meslektaşlarıyla kaynaşırken bunların içinde erkekler de olacak, insan hiç mi demez benim karıma şuan yazıyor olabilirler diye? gerçekten midesizlik.
karısının turşusunu kurmayı unutan erkektir. yazıktır, en yakın zamanda kurması gerekmektedir.

(bkz: güneş görmeyen yerde muhafaza ediniz)
Evli değilim böyle bir sorunum da yok.

Burada nara atanların çoğu bekar ve anneleri bacıları çalışıyordur eminim.

Boş muhabbet yapmayın.
bence sen bu gidişle seni çalıştıran adamla da evlenemeyeceksin selia.

git az insana karış.

hayat sokakta.
Hastamısın evladım tabi ki çalıştırıcan. Kocam beni dövmüyor diye kocasından davacı olanların dünyasındayız...
çalışmıyorsa bozuktur. kapat aç düzelir.