bugün

kanım dondu izlerken. insan kadar aşağılık başka bir şey var mı bu dünyada. utandım o kadından. umarım cehennem vardır.
Bunların kültürünü türklere yamamayın kadına yönelik şiddetin tamamı kürtlere ait.
çok değişik bir milletiz.

kadın kürt kadını savunuyorlar, kadına yapılan muamele yüzünden çılgına dönüyorlar, adam da kürt adama amına kodumun kürdü diye küfür ediyorlar.

bırakın olum kürdünü. bir tarafta ezilen bir kadın diğer tarafta bir orospu çocuğu var işte.
gerçekten en kısa zamanda acı çeke çeke ölür. gel de bu yaratıkların olduğu dünyaya kız çocuğu getir. allahta hepsinin belasını versin. bu nasıl bir psikolojidir, bu nasıl bir ruh hastalığıdır. umarım bu adamın elinden kurtarabilirler o kadının ne günahı var ki böyle iğrenç bi mahlukla yaşıyor. kanım çekildi, allah hepsinin bin türlü belasını versin.
şaşırtmamış olaydır. malum topluluğun bu tür olayları hep olmaktadır.
böylesine ne yapmalı? bu iğrençliğe ne yapmalı da bu ve bunu gibiler son bulmalı? vb soruları sorduran kişi. bugün bunu yapan yarın bu kadını döve döve öldürür. sonra da elini kolunu sallayarak çıkar. kadının hayatını her gün biraz daha değersiz bir hale getiriyor bu ülke. herkes susuyor, kimsenin vicdanının konuştuğu yok.^^ aslında suçun temeli kadınlarda. kesinlikle böyle. kendi kendimizi daha çok yoruyoruz. kadına en çok zararı veren yine kadın. bu görüntüleri izleyip susuyoruz. niye mi? çünkü bugün bizim başımıza gelmedi. ama yarın benzerini yaşayabilme ihtimalimizi düşünmüyoruz^^ bu yapılan aymazlıktır. genel bir insanlık suçu bu. hem kadını suçluyoruz diye erkeklerde de suç yok değil elbet. şiddeti, öfkeyi, nefreti meşrulaştıran her türlü yasa, durum erkeklerin işini kolaylaştırıyor. kendini kadından üstün bulan, bunun böyle olduğunu zanneden erkek soluğu şiddette alıyor. haliyle yasalar caydırıcı olmayınca da asla pes etmiyor. önce yasalar değişmeli, sonra bu caniliğin temelini oluşturan zihniyete el atmalıyız.
Orrrrrospu çocuğu birinin işkencesi. Yemin ederim sinirden elim ayağım titriyor.
Kürt işte tam bir hanzo.
Adam mı? Pardon ? Katıksız sek orospu evladıdır. Ancak annesine değil sözüm.
görsel
Ama karısı çok iğrenmemiş diyerek serbest bırakmazlarsa ne olayım.
ilk izlediğimde Tayland lı sandığım çift.
bu adamın yaptığını olmayan ırk kavramına bağlayıp meşrulaştıran insanın bu adamdan zerre farkı var mıdır sizce ? bence yoktur. O entryi artilayan 47 niz de ayni boksunuz. çevrenize içinizdeki pisliği kusuyorsunuz ve zorla yedirmeye çalışıyorsunuz ama yemezler güzelim. içinizdeki pisliklerle yok olacaksınız bir gün ve dünya nefretle değil sevgiyle yeşerecek.
sevmiyorsan sıkıntın varsa boşanırsın. Nedir bu eziyet ? Şimdi çok mu iyi oldu ? Medeniyetten uzak insanlardan nefret ediyorum.
içerik bulunamadı.
her gün insanlıktan çıkmış mahluklara rastlıyoruz. akıl alır gibi değil!
celal şengör'ün etkisinde kalmış adam.
aslında çok aydın, bilgili biri olabilir.
orospu çocuğu desem orospu çocuklarına hakaret olur !
Değişik bir ülkeyiz. Galiba bir bu kalmıştı ülkede yaşanmayan.
eşekten insana geçince böyle orospu çocuğu oluyor işte bu kürtler.
Ironiye bak sen amk. Linki tikladim karinin biri kukusunu sergileyip para kazaniyor. Site de bunun reklamini yapip tesvik ediyor.
insan yeryüzünün Halife'si olarak bu dünyaya geldi. Bu hayata geliş amacımız var.gülüşümüzle yürüşümüzle oturuşumuzla kısacası her hareketimizle insanlığa örnek olmak için bu dünyaya geldik. Çoğu insan hiçbirşeyin farkında değil. Bizim bir varoluş amacımız var. Fakat insan demeye utanıyorum böyle insanlara. Varoluş amaçlarından habersiz yaşıyorlar. Allah böyle erkeklerden uzak tutsun hepimizi
Bu tip haberleri okuduğumda,keşke mengele manyağı, suçsuz insanların üzerinde deney yapacağına bu tip adamları kobay olarak kullansaydı diye düşünyorum.
ulan tonlarca küfür geliyo dilimin ucuna ama sana küfür etmeyeceğim. o bokta boğulur geberir gidersin inşallah amk şerefsizi.
sapık orospu çocuğu. hapiste sana bok da her şey de yedirecekler sen merak etme.