bugün

boşanma davası açarak karısından uzaklaşması gereken erkektir.
evliliği bitirmek dışında hiçbir şey haddine olmayan erkektir.
orospu ile evlendiğini farkeden erkektir.
Öldürse kadına değil kendine yazık olur. Kadın eve erkek almış adamın yatağında adamı aldatıyor. Öldürmeye değmez. Boşanması yeter.
büyük bir ayıpla karşılaşmış erkektir. vurun kahpeye.
cinnetin tüm evresini bir çırpıda tamamlamış erkektir. o saatten sonra vur kır parçala, kelimeler kifayetsiz.
evliliği bitirmek dışında iki çift laf söyleme haddine sahiptir.
bir erkeğin başına gelebilecek en kötü azaptır.
ölümden ve ayrılıktan bile kötüdür.
evliliği bitirmek dışında yüzüne tükürme haddine sahiptir.
penis boyuyla yada ereksiyonla ilgili bir sorunu olabilir.

eksileyen arkadaş; senin adına Haydar DÜMEN'e mektup gönderebilirim.
'boğaz kes' diyerek suçu ve suçluyu övme sebebi olamaz.. ulan amına çaktığımın zangalağı.. her ne olursa olsun elinde bıçak niyeti öldürmek olan insan savunulur mu.. at yarra..

kadını siktir etmesi gereken erkektir..
hayatının sonuna kadar bir daha daha acı bir tablo ile karşılaşmayacak olması teselli midir yoksa kalıcı bir yara mı, tartışılması gereken erkektir. yazık erkektir.
burada çeşitli örneklerle sağduyulu olmayı öğütleyen sevgili çağdaş erkeklerin, aynı duruma düşmeleri halinde yumuşakçaların bir türüne dönüşeceklerinin beyanatını verdikleri düşman başına durum.

bekara karı boşamak kolay tabi mk.
sen aşkım demişsin hayatımın geri kalanında yoldaşım demişsin. buna yemin edip evlilik çatısı altına girmişsin güvenmişsin. sonrada karını başka bir herif tarafından pompalanırken yakalayacaksın. sonrada hain düşman al sana bombe deyip gidecek misin ?
(bkz: bunca yıllık pezevengim ben böyle godoş görmedim)
Öyle bir durumda kadın bile metanetini koruyamaz. Ama kontrolünü kaybedeceğini hissediyor insan.
O durumdaysan hemen at kendini dışarı. Bağır, çığlık at ama sakın öldürme.
Bu senin ve onun dünya sinavıniz. Evet feci zor ama aşılabilir.
Zorlu bir andan oradaki polis sayesinde zararsız kurtulmuştur. Allah çocuklara acımış vallahi.
kendisi yakalayamamış bir başka erkekten yardım almış erkektir.
böyle bir ahlaksızlığa şahit olsa bile ne şiddet ne de öldürmek gibi karşıdakinin yaşama hakkını elinden alan davranışlarda bulunmak hakkı olmayan erkektir. Yapılacak tek şey varsa o da boşanmaktır.
(bkz: başka bir erkek)
ne yapsa haklı olmayacak olan erkektir. Aldatılmak çok ağırdır hiçbir bünye kaldıramaz bunu. Kadın-erkek fark etmez, aldatılma tüm bedenlerde aynı yıkımı yaratır. Ancak öldürmek, boğazını kesmek, iç organlarını çıkartıp pamukla doldurup dikmek, kalbini çıkartıp akbabalara yem etmek hiçbir boka yaramayacaktır!

sadece sizin bok olan hayatınızı daha çok bok edecektir! biraz bilinç çok zor değil... bakın karınıza biri tecavüz ediyordur o herifin kafasını kesersiniz anlarım, biri taciz etmiştir o adamın kafasını kırarsınız anlarım... ancak karınız-kocanız sizi aldattıysa öldürme hakkınız yoktur.

Defolup gidersin uzaklaşırsın o iğrenç mahluktan. yapacağın en güzel şey bu olur. böyle bir durumda Öldürmek gibi bir eylem ödüldür. hani bunu "ben çok delikanlıyım, beni aldatan karının boğazını keser nefes borusuna sıçarım, atarlı adamım" diye yapıyorsan yapma. belki sen yapmazsın bunu ama okuyan biri yapar aman diyeyim. biraz düşünce-mantık!
kocasını başka bir kadınla yakalayan kadın hakkında asla yazılmacayacağına emin olduğum bir dolu şey, bu adam hakkında çok normal tespitler olarak yazılmaktadır.

ilginç.
adam kadını öldürse buna kadın cinayeti dicekler ya, ona yanarım ben. kadın tanımına girer mi böyle bir yaratık acaba?

elini kirletmeden boşansın bence.
yatakta yakalamışsa eğer erkek olan bu durumda mantıklı davranamayacağından dolayı,kan bile dökülebilir.
gerçekten yazık adama. lan denk gelse kadını bıçaklasa öldürse ne uğruna hapse girecek, bir orospu uğruna.

allah kimsenin başına vermesin.
Keserim
Mecaz falan degil ciddi manada keserim ikisinide elim dahi titremez hemde.
Yargılanırken tahfif sebebi uygulanacak erkektir.

(bkz: ağır tahrik)
Recm denince vahşi oluyor haşa, millet elim titremeden keserim diyor.