bugün

bildiğin yobaz'dır, dayatmacıdır, baskıcıdır...

tıpkı o baş örtüsünü zorla çıkarmak isteyenler gibi.
karısını türbanını zorla açan cibilliyetsiz den hiç bir farkı yoktur.

edit: zorla olur mu lan bu işler.
toplumumuzda malesef sık rastlanan bir durumdur.
4 yaşından itibaren hazır taktırılmışları var...onlara yönelmesi gereken erkektir.
yahu adam evlenip 10 sene sonra mı zorla kapattıracak karısının başını? illa ki ya evlenirken söyler, söylemediyse de bellidir adamın ne istediği.

kadın da evlenmesin gözü kör mü!

karısına zorla başını açtıran gavattan çok daha iyi bir insandır kanımca.
pis heriftir...
(bkz: demokrat)

(bkz: saç gösterme yasağı)
aile toplum yapısına uygun, kendi değer yargılarında erkek-kadın giyinebilir. eşler birbirine giyim konusunda bir anlayışı-şekli empoze edeceğine ihtimal vermiyorum.

zaten günümüzde, bu duruma yol açacak bir birliktelik gerçekleşmez.

not: adam müteahhit olur ''karıcığım lütfen başına türban tak. ben akp'ye üye oldum. toki ihalesi var. yada haremlik-selamlık yaptığım otelime rezervasyon alacağım. konken partilerine venedik seyahatlerına ara ver dini sohbet ve umre seyahatlerine başla'' der o zaman adam yerden göğe haklıdır.
yani.
bu herife "zorla prezervatif taktıran" bir kadın lazım!
kadının yanlış evlilik yaptığı anladığı andır.
özgüvenden yoksun bir sapığın ta kendisidir.
Ben öyle olacam büyük ihtimal. Kapalı değilse yani.
Kadinini etrafa karsi makyajliyordur. Zihniyeti sapik oldugu icin tipki kendisinin yaptigi gibi kendi karisinada ayip gozle baksinlar istemiyordur malum fikir neyse zikir o. Şekilcidir karisinin kalbini sevdigini saygi duydugunu dusunmuyorum. Net !
zorla lpg taktırmasından iyidir. *
yanlış bir davranıştır. dinde zorlama olmaz, olmamalı.
Öncelikle şunu belirteyim ki, sonra ateist bu, gevur gibi yorumlar gelmesin. Ve o arkadaşların dinine de kötü yorumlar gitmesin. Herkesin dini kendine. Elhamdülillah müslümanım ben. Ve daha sonra şunu unutmayın; zorla güzellik olmaz! Neden olmaz peki? Hadi eşinize zorla türban taktınız. Peki ya o eşinizin kalbinden geçenleride kaldırabilecek misiniz? Engel olabilecek misiniz? Sizin yüzünüzden münafık olacak! Bunu zorla yapmayın. Yapmak istiyorsanız. Tatlı dille konuşun. Oda olmadıysa eğer; yapacak bir şey yoktur. Kendi haline bırakın bu konuda. Ona kızmayın, darılmayın.
Döl israfıdır. Kadın derhal ayrılmalıdır.
(bkz: yobaz)
Zorla yapılanın anlamı yoktur, rızasıyla olmuşsa güzeldir. Bazıları yobazlıktan dem vurup, kendileri daha alasını yapmasınlar.
bu işlerin zorla olmayacağının anlatılması gereken erkektir. bir erkek zaten islamın gerektirdiği şekilde yaşarsa eşide onu örnek alır. yanlış olan ise eşinin , nişanlının , sevgilinin namusu için değil allah rızası için kapanmaktır.
yahu zaten evleneceğin kişiyi öncede görüyorsun sana uymuyorsa evlenmezsin olur biter. öyle evlenip evlendiğini beğenmemek neyin nesi ?

tam bir saçmalık, bu örümcek kafalılara bir şeyi anlatmak zor.
16.yy'da filan yaşıyordur.

lan yürü git, zorla türban takan hatun mu kalmış.

o sana zorlasa sana başka bir şeyler giydirebilir ama, bence akıllı ol.
Baş örtüsü saçmalığına zaten katlanamıyorum. Birde karısına zorla türban taktıran erkeği görürsem kafayı yerim heralde. Evlenmeyi düşünmediğim için sorun yok şuan ama sevgilim böyle birisi olursa odaya kapatıp işkence falan ederim heralde. Çok hassasım bu konularda.
karısı değil mi? kimseyi ilgilendirmez.
adamdır.
iyi de Tanrı için kapanmayıp sizin için kapanan bayanı ne yapacaksınız ki..